Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg nem lehet elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lehet elfelejteni az első meghatározó, nagy szerelmet?

Figyelt kérdés

Már 10 éve annak, hogy megvolt az első nagy szerelmem. Jóval idősebb volt nálam (15+ év), szexuális kapcsolat is volt köztünk (összesen 3 együttlét, de évekig tartó plátói viszony). Neki is van családja, nekem is. Nagyon szeretem a férjemet, de időről időre eszembe jut az a férfi, és vágyakozom utána, hogy legalább beszéljünk és egyszer találkozzunk. Szexuális kapcsolatba nem akarok vele kerülni, nem csalnám meg a férjem, és nem érne meg annyit, hogy emiatt szétdúljam a családomat.

Valószínű ő nem gondol rám, kb 6 éve nem beszéltünk egyáltalán. Nekem is csak azóta jutott eszembe, mióta kicsit mélyponton voltunk a férjemmel, és eszembe jutottak a régi dolgok, azóta viszont mardos a bűntudat és a kíváncsiság is, hogy milyen lenne újra látni, beszélni vele. Szeretném kiverni a fejemből, de úgy érzem, azzal tudnám lezárni, ha utoljára tudnék még beszélni vele.

Valóban nem lehet teljesen elfelejteni egy régi, erős érzelmet? Van más módja is, hogy túl tegyem magam a jelenlegi helyzeten?



2022. máj. 14. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
El lehet
2022. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

En ugy vagyok vele ha erdekelném a régi szerelmeimet tudják hol találnak, mégsem keresnek..


Feovettem már egyikkel a kapvsolatot már családja van es teljesen hideg hozzám.benne semmi olyan erzelem nincs évtizedek után ami bennem iránta.

2022. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
El lehet felejteni
2022. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nincs azzal semmibaj,ha a múltadra gondolsz ritkán.(egészséges módon)

Hozzád tartozik.

Az első szerelem sokmindenkinek meghatározó volt,..nekem is mert tini voltam akkor. 😁

Elfelejteni nem lehet szerintem,inkább tanulunk belőle.

2022. máj. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Sok-sok felejthető kapcsolattal a hátam mögött, és boldog házasságban élve is elmondhatom, hogy az első örökké megmarad.
2022. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megmaradt ! Múltkor olvastam egy fb posztot erről és legalább tizen irták, hogy 20 év után is igy éreznek.
2022. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván pl az első szexet senki nem feledi, vagy első csókot sem. Emlékezni fog rá.
2022. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
azóta vén ember már , meglátnád és nem hozna lázba..
2022. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem az élményeket nem felejtjük el.
2022. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem biztos , hogy az első volt a nagy lehet csak a harmadik.
2022. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!