Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni közel 8 év után sem az első szerelmem?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. A lány, akiről itt szó van, a középiskolában ismertem meg 15 évesen. Osztálytársam volt. Ő volt a legeslegelső szerelmem. Max 2-3 hónapig voltunk együtt 7 éve, de egész gimnázium alatt voltak kisebb-nagyobb "kacsingatások" egymás felé. Azóta több lánnyal is jártam már, többhöz volt közöm, jelenleg is egy két éve tartó párkapcsolatban élek. Miért van az, hogy soha, de soha nem tudom elfejteni ezt a lányt? Soha nem megy ki a fejemből és szinte az életem minden gondolatában szerepel. Ha részeg vagyok ez még intenzívebb.

A helyzet fordítva sem jobb. Elmondása szerint soha senki nem váltott ki belőle olyan érzést mint én akkor. Ez az állítás tavaly volt.

Jelenleg más-más városban élünk, de nem messze egymástól. Ő is párkapcsolatban él.

A jelenlegi állás, ha valami csoda folytán az ajtóm elé állítana, hogy szökjünk el, megtenném vele.

Ha valakinek kedve támadna leírni, hogy gyáva voltam, köszönöm, tudok róla. Alapvető emberi viselkedésre, pszichológiára vagyok kiváncsi, hogy miért van ez? Miért nem tud az ember egy 7 évvel ezelőtti diákszerelmet elfelejteni végre? Biztos vagyok benne, hogy nem vagyok egyedül ezzel az esettel.

Degradáló, rosszindulatú válaszokra nem vagyok kiváncsi.


2018. dec. 26. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Valószínűleg nem véletlen, hogy nem vele vagy együtt. Ezt tudatosítsd magadban. Lehet, hogy nem is ismeritek egymást eléggé, és ezért idealizáljátok egymást annyira.

De ha mindenképpen ezt akarjátok, akkor rúgjátok fel az egész életeteket (a párjaitokét is), és próbáljátok meg együtt. Neked/nektek kell tudni, megérné-e.

2018. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel bizony nem vagy egyedül. Nálunk is hasonló a helyzet, a volt barátom elkezdett keresni. Mi találkoztunk is, és nem tudom kiverni a fejemből. Elmondása szerint én vagyok az egyedüli akivel letudna élni az életet.

Mindketten kapcsolatban vagyunk, sőt, én férjnél vagyok.

Amikor megismertem a férjem nem gondoltam rá, de ahogy telt az idő egyre többször jutott eszembe, barátok emlegették.


Neked van esély hogy együtt legyetek ha mindketten akarjátok. Szerintem ne engedd el.

24 L

2018. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még tudtok mit tenni azért, hogy egymással legyetek. Nem jó dolog a párjaitok idejét is lekötni, miközben másra gondoltok... Ez később még erősebb lehet.
2018. dec. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!