Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bunkó voltam vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bunkó voltam vele? Jogos volt a felháborodásom?

Figyelt kérdés
2 éve ismerjük egymást és nem ez az első eset. Már volt kétszer ilyen. Ilyen tipikus munkab_zi ez a srác. Eddig kitartottak, de most elegem lett. Szóval megígérte, hogy hétvégén talizunk, kirándulni megyünk. Erre eltűnt péntek reggel egy k szó nélkül és egész hétvégén egyedül voltam. Majd vasárnap este dobott egy szívet smsben. Erre már nem reagáltam. Hétfőn ugyanez és azt találtam írni, hogy takarodjon el az életemből, mert nincs kedvem ilyen megbízhatatlan, szavahihetetlen emberrel folytatni,aki eltűnik egy szó nélkül és azt hiszi, hogy 2 szivecskével el van intézve. Sőt azt is hozzátettem, hogy valaki vagy normális módon csináljon egy kapcsolatot vagy ha nem fér az idejébe folytassa egyedül. Erre még a facebook profilját, a vibert és mindent is törölt. Nem letiltott. Törölt mindent. Most nagyon bunkó voltam? De komolyan jogosnak érzem, amit leírtam..Egyébként most megsértődött?

2022. máj. 16. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
De azért tartson el mi?
2022. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki mondott ilyet? Nem élek vele. Eltartom saját magam.
2022. máj. 16. 09:50
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát te írtad "Eddig kitartottak".

Gondolom nem így akartál fogalmazni. 😂

Amúgy meg teljesen jogos. Bár nem értem, most te sajnálod őt, vagy mi?

2022. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kitartottam
2022. máj. 16. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosan tetted ezt jól csináltad
2022. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Férfiaknál sokszor előfordul hogy a karrierjük áll az első helyen az életükben. Egzisztenciát építenek, szeretnének feljebb kerülni a ranglétrán. Ezzel nem is lenne semmi baj, csak ezt nem minden nő tolerálja.

2 év alatt már meg lehetett volna beszélni, hogy kinek mi a prioritás a kapcsolatban. Ha neki a munka, akkor azt elmondhatta volna neked előbb is, és te akkor eldönthetted volna, hogy akarsz e így egy kapcsolatot vele vagy sem. Nagyon sok nő él együtt karrierista férfivel (lásd: politikusok, cégvezetők), de ez meg van beszélve, és ebbe ezek a nők beleegyeznek. Vannak akik tudnak így élni. De sokan vannak akik nem akarnak második helyen szerepelni a párjuk életében. Ezt már az elején le kellett volna tisztázni.

Én egyébként megértem a felháborodásodat, mert az elintézési móddal is nagy gondok voltak (nem volt normális kommunikáció a részéről).

2022. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy voltál bunkó. Egy normális ember küld üzenetet vagy felhív hogy n haragudj, de ez a hétvége nem lesz jó... Az jutott eszembe, lehet csak kamuprofilokat láttál, nem az igazi face oldalát.
2022. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2022. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!