Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogos a felháborodásom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
1 éve ismerkedtem meg az interneten egy lánnyal. Ezalatt az idő alatt 1x találkoztunk még tavasszal és azóta nem. Júniusban küldött utoljára képet magáról. Tegnap küldtem neki magamról és megkértem készítsen magáról ő is, mert kíváncsi vagyok rá. Ekkor azzal indokolta, hogy nem készít, hogy sötét van a szobájában meg fáradt és, hogy ne piszkáljam ilyennel. Ez nekem eléggé nem tetszett, mert azért nyár óta eltelt egy kicsi idő és szerettem volna tudni vajon most hogyan néz ki. Karácsonykor találkoznánk és jó lenne, ha megismerném akkor. Megsértődtem rá. Szerintetek jogosan? És utána még neki állt feljebb, hogy mit hisztizek ilyenen. Ő sosem mondja, hogy küldjek magamról képet én szó nélkül megteszem. 21/L, 27/F
2015. dec. 21. 08:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Te tényleg 27/F vagy?
2015. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen Te reagálod túl.
2015. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kösz a semmirekellő válaszod
2015. dec. 21. 08:28
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Jogos lenne részéről ha ezekután nem lenne rád kívàncsi.

Mellesleg ha nem kér fotót minek küldözgetsz neki?

27F

2015. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

1 év alatt még nem találkoztatok???

Sztem ne erőlködjetek!

2015. dec. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem túlreagálod. Egyébként nem tudhatod, hogy miért nem küldött: pizsiben volt már, fel volt tekerve a vizes haza, uborkás arcpakolása volt, van egy nagy ragya az arcán, ami aznapra jött ki, ... ezeket nem fogja az orrodra kötni.
2015. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Hisztis pitsa vagy csak fér.. Öhöm.. kisfiúcska kiadásban.
2015. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Hisztis kis p.öcs vagy.
2015. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Túlreagálod és hisztizel. Ennyire fontos neked a külső?

Női szemmel nézve gyerekesnek tűnsz ez alapján. Megérteném a csajt ha ejtene, ha gyereket akar majd szül egyet.

2015. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
f_szkalap válaszolók...van aki meg sem értette a kérdést. Remek a színvonal!
2015. dec. 21. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!