Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma a szívemet megyek kitépetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a szívemet megyek kitépetni, ma találkozunk lezárni a kapcsolatunkat, hogy tehetném ezt méltóképpen, hogy lehet ezt szépen, ha közben megszakad a szívem?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 11:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt? Az már teljesítmény
2022. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


De talán jobb is, kell egy hivatalos lezárás, mert így felfogjatok mindketten, hogy vége, es bar nem hiszed el, de konnyebb lezárni, mintha csak online szakitottatok volna.


De akkor most komolyan, elmondta elore, hogy gyere el szakitani és ennyi? Kicsit furcsa nekem, hogy így előre bekozolte.

2022. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Tudom, késő már válaszolni, de azért hadd írjam le a véleményemet, hátha a később idetévedőknek valami hasznosat tudok mondani.


Ha valóban az történt, hogy te nem figyeltél rá, akkor az azt jelenti, jogosan szakítottak veled. Nem számít, hogy megszakad a szíved, néha félre kell tenned egy kicsit, felemelni a fejed. (Nem az egódat, hanem a fejedet kell felemelned.)


Szerintem is jobb, ha úgy zársz le valamit, ha egyszer (vagy többször) átgondoltad és utána a másikkal is megbeszéled. Sokkal emberibb, mint tányérokat hajigálni a falhoz és egymás haját tépni.


Ha túl akar lépni rajtad, nem törődtél vele eleget, akkor méltósággal viseled. Nem alázkodsz meg, de ha te is belátod a hibádat, akkor a legemberibb reakció egyszerűen annyit mondani, "megértettem, köszönöm, hogy megosztottad velem". Na most, ha te úgy érzed, hogy a kritika nem jogos, nem kell változtatnod a viselkedésen.



Ha látsz benne igazságtartalmat, akkor a későbbiekben hasznos lehet, hogy elmondta, így tudsz változtatni, hogy amikor újabb párkapcsolatba lépsz, ne kövesd el még egyszer ugyanazt a csúfos hibát.



Ha igazán szeretsz egy másik embert, nem sértődsz meg rajta, ha azt állítja, hogy nem vagy neki elég. A párkapcsolatoknak —akármilyen csúnya dolog is— általában az a fő funkciója, hogy egymást emeljük, együtt fejlődünk, együtt leszünk jobb emberek.



Na most, ha nem egyezik a tempó, vagy ő úgy érzi, te már nem tudsz neki többet nyújtani, teljes joggal zárja le (itt főleg az attitűdön múlik, hogy mennyire tisztességes és őszinte veled).


Szerintem, ha szeretsz valakit, akkor a legjobbat akarod neki, akkor is ha te az ő jövőképében nem vagy benne. Néha a saját pillanatnyi boldogságunkat is beáldozzuk a szerelmünkért. Ez önzetlenség. Ez nehéz, de derék feladat. Engem ez vígasztal időtlen idők óta. Ő az egyetlen ember, akiért képes lennék elviselni, hogy darabokra szaggasson a bánat.


A valóságban ezeket sokkal nehezebb kivitelezni, de ami nem öl meg, az emel és megerősít. :))



Ja igen, az még lemaradt, hogy 16/L/L.

2023. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!