Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el Neki - ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el Neki - ha megszakadt a kapcsolatunk- hogy nyár óta szeretem? L/24

Figyelt kérdés
A tanárom volt, azóta elment az egyetemről és én is végeztem.. Nyáron cseteltünk többször, és találkoztunk is, igaz, csak barátilag (12 évvel idősebb nálam, de soha nem érződött köztünk a korkülönbség), a lakásán is voltam egy bulin. Nem fellángolás, igaz érzelmek, tiszta szerelem fűz hozzá, de valamiért egy ideje nem beszélünk, holott én erre nem adtam okot úgy érzem. Szerintem benne talán fel sem merült, hogy én többet akarok, és elfoglalt nagyon. Főként fiúk válasza érdekelne: elmondjam neki őszintén, hogy nagyon szeretem, vagy próbáljak taktikázni és elhívni valahová...? Úgy érzem, lépnem kell valamit, mert így félek, elveszítem.
2012. márc. 3. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha én tanárod lennék és nem kezdeményeztem nálad..És te leakarnál támadni h így szeretlek meg úgy szeretlek..hát ne várd meg a válaszom! :))) Ha Ő nem kezdeményez feléd akkor semmi értelme!! 30F
2012. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne add ki magad!Nem kell szerelmet vallani.Csak szimplán írj neki egy üzit, hogy mi újság vele mostanában!
2012. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nehéz dolog, én is így érzem, ahogy Te.. De vajon az kezdeményezésnek számít, ha elhívott sétálni, illetve a lakására a legjobb barátai közé?
2012. márc. 3. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehogy letámad az érzéseiddel:D ...

Írj neki, hogy... hogy vagy, stb.

Ha tetszel neki, azt észre fogod venni.

2012. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!