Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ezzel zárja a leveleit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezzel zárja a leveleit, valójában mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm (házas), magázódunk, de az emailjeit egy ideje már úgy írja alá, hogy "barátsággal".

Azelőtt a monogramját írta alá, aztán áttért erre.


Ezen meglepődtem, mert nem tartom őt barátomnak, gondolom, ez baráttal nem magázódunk, vannak közös programok, ilyesmi.

Mi az utóbbi időben többet levelezünk, de értitek...

Szóval miért lehet ez?


2022. máj. 18. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Benne van a pakliban hogy akar "valamit". Nyugi nem válni "csak" félrelépni.

Ebből az egy jelből viszont még ne olvasd ezt ki, ez csak egy szövegformula.

2022. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A privát szférámat érintő kérdései is voltak, járok-e valakivel...
2022. máj. 18. 22:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Én félrelépésre nem vagyok kapható...
2022. máj. 18. 22:17
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Ön a semmibe kapaszkodik.

Nem ismerjük sem önt, sem az úriembert, sem az önök közötti szituációt, nem gondolhatja komolyan hogy képesek vagyunk 4 mondat alapján kitalálni?


A legmèlyebb barátsággal

2022. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4


omg, ezt a fals modorosságot...

2022. máj. 18. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Az ironia m az erosseged, ugye, kedves kérdező 😄

Egyebkent valoszinuleg csak azert irja igy, mert egy ideje mar eaileztek es igy kevesbe formalis a dolog. Az egyetemen ha levelezni kell a tanarokkal, akkor az elso par levelvaltasnal meg en is tisztelettel/megtisztelo valaszat elore is koszonommmel bucsuzom, par levelvaltas utan meg udv. Ne lass bele te se többet.

2022. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6


te egy csúcsértelmiséget hozol fel példának, akiről én beszélek sima érettségivel rendelkezik, nem hiszem, h. retorikai fordulatokban olyanképpen tudatos és előzékeny, mint egy egyetemi ember.

2022. máj. 18. 23:16
 8/9 A kérdező kommentje:

6+


az üdv. az teljesen más kategória, mint a barátsággal...


nem én látok ebbe többet bele, hanem az illető... úgy értem, én nem szoktam akárkinek ezt írni, h. barátsággal.

2022. máj. 18. 23:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kifejezés, sose használtam e-mailésben, nekem sem írták még. De én nem látnék bele többet, mivel szerintem nincs is benne több. Ahogyan feljebb írta valaki, valószínűleg megunta a formalitást és kicsit lazábban fogalmaz, mivel rengeteget leveleztetek. Kb ez egyenlő lehet az üdvözlettel nála.
2022. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!