Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek vannak érzései?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak érzései?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, és az elején kertem tőle időt, hogy atgondoljam ezt az egészet. Mert akkor meg boven egy másik kapcsolat hatása alatt voltam. És utána mondta a srác, hogy o nem akar semmit. De aki hozzam szólt fiú meregette, féltékenykedik, baba, edesem, bébi jelzőket használ, ha találkozunk, akkor egyből csók, ölelés, hogy ha egymásnal vagyunk fent, bújik, vagy úgy ül hogy hozzam érjen, néha megsimogat, puszilgat, szex közben melyen a szemembe néz, meg sokszor eszre veszem hogy mosolyogva figyel. Viszont ha rákérdezek, azt mondja hogy o nem fog velem erről beszélni, és ideges lest..
2022. máj. 19. 04:58
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak kihasznál. Nem szabad mindent elhinni. A punciért sok mindenre képes egy férfi. :D
2022. máj. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát semmit nem tudsz róla, de azért dugsz vele. Anyám, sok eszed van!
2022. máj. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noren1989 ***** válasza:
87%
A szex közben résztől nem olvastam tovàbb.
2022. máj. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!