Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted felnőttként vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted felnőttként vagy tiniként jobb párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

16-17 évesen jobb vagy 24-25 évesen?


Amiatt kérdezem mert nekem csak felnőttként lett először barátnőm és nem tudom elképzelni hogy milyen lehet tiniként. Felnőttként is nagyon jó dolog de gondolom fiatalabban még jobb lehet elsőre megélni a szerelmet.


2022. máj. 19. 19:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ahogy 9 irja, a tiniszerelem ezerszer intenzivebb és jobb érzés, mint a felnőttkori. De ne keverjük a szerelem és a párkapcsolat fogalmát. Szerintem a felnőtt párkapcsolat egyébként nagyon unalmas, akármennyi programot is csináltok.
2022. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra a felnottszerelem az intenzivebb, emellett melyebb es komolyabb is. Igy visszatekintve mar-mar nevetek, hogy a 15-17 eves koromban megelt szerelmet szerelemnek neveztem... :D
2022. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"nem tudod azt sem, hogy a felnőttek magánéletének része az ordibálás, veszekedés, kényszeres egymás mellett élés, a másik nehezen tolerálható hibáinak kényszerű elfogadás [...]"

Szerintem ezt mindenki tudja, akinek nem 2 éves korában váltak el a szülei, hanem abban az életszakaszában, amelyikből már megőriz emlékeket az agy, vagy akinek ilyen-olyan okból nem váltak el, de szar kapcsolatban vannak.


Mindenki a saját tapasztalataiból tud kiindulni, nekem csak viszonzatlan szerelemben volt részem akkoriban, kapcsolatban nem, ami intenzívnek intenzív volt, megerősítem, de nem feltétlenül tette a legjobbat az pszichémnek egy hormonális szempontból eleve túlfűtött időszakban. Annyiból előnyös, hogy így nincs mit romantizálnom utólag, nem vágyódom vissza ez elmaradt "felhőtlen boldogságba" egy felnőtt kapcsolatból, sőt.

2022. máj. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is a tiniszerelem volt rózsaszín csillámporos, most már felnőtten sokkal racionálisabb, körültekintőbb vagyok és nagyon ritka ha valakivel olyan különleges szerelem alakul ki..
2022. máj. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én tiniként nem szerettem, persze jo volt de mégsem. Sosem volt saját pénzem, illetve ez sem igaz, mert dolgoztam a mekiben. De mivel 3-an éltünk együtt, anyukám, nagymamám, így természetes volt nekem, hogy beleadok a háztartásba.

Meg aztán néha elmentem a barátaimmal ide oda, plusz a randikon bele szálltam a fagyi, kóla, mozi, süti, meki költségeibe (bár a mekiben féláron ettünk vagy 20% kedvezménnyel :D )


Röviden, volt hogy anyukámtól kértem pénzt randira.

Most felnőttként nincs ilyen problémám.


Tiniként azért én lejelentettem anyukámnak, hogy hová megyek, kivel és kb meddig leszek.

Sőt én nagyon lelkiismeretes voltam, és nagyon sokáig elkéredzkedtem anyukámtól, ami már neki volt ciki :D


A szex már fiatal felnőttként jött az életembe olyan 20-21 éves korom körül, de akkor még bőven otthon laktam, nyilván nem úgy engedtem el magam, ahogyan most már felnőttként megtehetem.


Illetve engem tiniként sokkal jobban aggasztott, hogy komolytalanok a fiúk, én sem tudtam mit akarok magamtól, az élettől, helyt kellett állni az iskolában, haza mentem várt a tanulás, másnap a dolgozatok, temazárok, a mai napig totál homály tantárgyak kínjai, aztán az érettségi stressz.

Ha nem tanultam akkor biztos a fsz vette el az eszem...


Most felnőttként haza megyek, a munka nem jön velem, nem kell a hétvégeken leckét írnom, hogy utána láthassam a férjem :D


Nekem abszolút jobb most.

2022. máj. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nyilván felnőttként.

Nem azon múlik a kapcsolat hogy apu ad-e pénzt mozijegyre, anyu elenged-e minket fagyizni, vagy ránk nyitnak-e a gyerekszobában petting közben, a legizgalmasabb közös téma pedig a matekdolgozat.

2022. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!