Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy szeretetteljes párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szeretetteljes párkapcsolat áttud hidalni olyan problémákat, minthogy más társadalmi státuszban van a két ember mondjuk az egyik orvos a másik csak irodai dolgozó? A jobb társadalmi státuszú szintjére feltud emelkedni a másik, ha nagyon akarják?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Az irodai dolgozo, miert alacsonyabb statuszu? En irodaban dolgozom...pénzügyes diplomám van, és 4 nyelven beszélek!
2022. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Jobb irodai dolgoó fizuja több mint egy orvosé. Just sayin
2022. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem teljesen értem, miért lenne alacsonyabb státuszú egy irodai dolgozó? Jó eséllyel többet keres, mint az orvos. (Ez egyébként sajnálatos, és nem az irodai dolgozók ellen beszélek, én is az vagyok, de szerintem egy orvosnak többet kellene keresnie pl. nálam...)
2022. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Az eüben dolgozók is csak emberek, sosem értettem ezt a felszpást, már bocsánat. Én is irodában dolgoztam, csak "könyvelek", ülök a legkondicionált irodában "jó pénzért", jaja megkaptam ezt 100x, amúgy hatalmas felelősség és stressz, depresszív munka ez is eléggé.
2022. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon megtetszett egy elismert orvos nő, aki bőrgyógyász pontosan, és nagyon jól keres. Nem a státuszába tetszett meg nagyon, ezt mostanában tudtam meg. Barátaim folyton azért húznak le, mert szerintük nem vagyok vele egy kategória, egy társadami státusz szinten. Nagyon fáj mikor ezt mondják. :(
2022. jan. 21. 14:20
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
2022ben már csak a hülyéket érdekli a társadalmi státusz kérdés. A barátaidból a rosszindulat és a hülyeség beszél, válogasd meg jobban, milyen emberekkel barátkozol és ami még fontosabb, bízz magadban és a döntéseidben. A te életed te éled és nem ők, nem kell rájuk hallgatnod.
2022. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Az egyik rokonom majdnem nettó 1M Ft-ot keres havonta azzal, hogy "csak irodai dolgozó".

Mondjuk nem mindegy ki milyen irodában dolgozik és hogy ott mit csinál...

2022. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egyrészt, én a helyedben kiszelektálnám a fantasztikus barátaimat.

Másrészt, az a doktornő egy felnőtt, önálló döntésekre képes ember, aki képes eldönteni, hogy kellesz-e neki vagy sem. Nem kell hozzá a haverjaid asszisztálása.

Szóval, nyugodtan próbálkozz annál a nőnél, és ő pedig majd eldönteni, hogy fogadja-e a közeledésedet vagy elutasítja.

2022. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Írhat bárki bármit, nem vagy vele egy kategória.
2022. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt iskolatarsam orvos lett,a ferje pedig egy sofor volt.Es mielott belekotnetek hogy csak "volt"a ferje,igen,mert a doktorno fiatalon meghalt.
2022. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!