Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat miatt volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat miatt volt már, hogy rengeteget fogytatok rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%

Nem a szerelmi bánat miatt fogysz, hanem mert valószínűleg szomorú vagy és megzuhantál lelkileg. Ebből kifolyólag rossz lehet a közérzeted és a hangulatod ami miatt csökkent az étvágyad, így kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit a szervezet felhasznál.


Nem volt még ilyen, de azért ne menjen az egészséged rovására az, hogy nem viszel be elegendő tápanyagot. Bár nem tudom, hogy hány kiló vagy és mik a pontos adatok. De az ilyenekre jobb odafigyelni.


Alapból, ha nem táplálod megfelelően a szervezezted annak rengeteg negatív mellékhatása lehet ami nem fogja elősegíteni azt, hogy túl tudj lépni a csalódáson.

2022. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt ilyen. Tavaly januárban az exem szakított velem egyik napról a másikra teljesen váratlanul. 1 hét alatt lement 5 kg. Bár kb 10 kg plusz volt rajtam, kövér nem voltam. Utána még 3 lement mert összeszűkült a gyomrom.

Egyszerűen nem éreztem éhséget azért nem ettem az első 1-2 hétben. Nem voltam rosszul sem.

2022. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

igen.

és ezt köszönhettem annak a gerinctelen faszinak, h. beindult nálam látványosan a fogyás: összességében 3 év alatt (szakítás után) 79-ről 44 kg-ra fogytam.

2022. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is 5 kg-ot fogytam miután elhagyott az élettársam. A jó a rosszban, hogy legalább most jól nézek ki.

41f

2022. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 3 hét alatt 8 kg.

1-es Nyilván a szerelmi bánat miatt, ha neked még nem volt ilyen, akkor ez pont elég stressz faktor, hogy valaki ne egyen, vagy éppen elkezdjen zabálni. Az más kérdés, hogy élettanilag azért, mert valaki akár 1 falatot sem bír enni.

2022. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Én olyankor is hízom😂 Enni tudok, aludni nem. Jobb lenne fordítva, de nem csak a szerelemben, ebben sincs szerencsém 🙄
2022. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Volt de azért fogytam mert nem ettem. Nem a bánat égette el a kalóriákat XDDD
2022. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
En csak 2-3 kg-t, egy hét alatt. Nem volt étvágyam, de 1 hét után, mikor kezdtem jobban érezni magam, jobb lett.
2022. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
53 ŕól 46 kilóra fogytam, aztán állandóan kijött a herpeszem a számon, mert legyengült az immunrendszerem.
2022. máj. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!