Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a férfi valójában hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi valójában hogy érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Új vagyok a munkahelyemen és van egy férfi aki jegyben jár. Korábban még örültem is az eljegyzésének de idő közben belészerettem és megérezte. Sokáig ment a flört,de csak szóban, viszont abból teljesen lejött hogy kölcsönös a szimpátia. Azt mondta hogy ha nem lenne valakije, akkor együtt lennénk. Egy céges összejövetel után együtt mentünk haza ott megint feljött ez a téma hogy látja hogy szeretem, de tudom hogy úgysem lehet belőle semmi, mert én olyan mértékben nem számítok neki mint a jelenlegi kedvese. Azt mondta hogy ez nem igaz, mert mi nagyon jó barátok vagyunk és nagyon tetszem neki, de ez nem jogosítja fel arra hogy otthagyjon mindent mikor a jövőjüket tervezik a lánnyal. Én elmondtam neki hogy sokat szenvedek a viszonzatlan szerelemtől, emiatt lehet az lenne a legjobb ha békén hagynám. Ekkor kezdett el ellenkezni és a vége az lett hogy nagyon szenvedélyesen szeretkeztünk. Utána azt mondta hogy ezzel egy olyan embert (a menyasszonyát) árulta el, aki feltétel nélkül szereti őt, és hogy innen is láthatom hogy én is érdeklem és fontos vagyok neki, mert ha nem így lenne, nem feküdt volna le velem.

2022. máj. 20. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Amig nem hagyja ott a parjat, addig csak hulyenek nez.
2022. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom a párját. De valszeg vele is igy jöhetett össze.
2022. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát gerincetek egyikőtöknek se sok van. Jöjjetek vissza, az a szerencsetlen menyasszony meg hadd találjon valakit, aki szereti.
2022. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem jelentesz neki, csak plusz egy nő vagy akit megdöntött. Ha jelentenél neki valamit, nem feküdt volna le veled, rád tekintettel. Na meg a menyasszonyára
2022. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tiszta szándékkal.annyi biztos.

Ha igy is bevállaltad, hogy van nője, a szemében kb az vagy, aki ledegradalta magát egy 2.sorbanállo lyukra.

2022. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Megvoltal te is neki....
2022. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
És így leszel egy eldobható lyuk a szemében. Hiteget, közben még jó párszor megdug, majd pár év múlva rájössz, hogy itt te vagy a hülye. De addigra másnak már nem fogsz kelleni, mert már öreg leszel. Sok boldogságot!
2022. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Őszintén nrm mindegy mi vagyok a szemében, ha azt is simán szétcsalja akit szeret?😅
2022. máj. 20. 20:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked azért ne legyen mindegy szerintem, hogy milyen vagy a szemében. Gerinctelen egy ócska f@sz lehet ez a pali, látta, hogy odáig vagy érte és ezt rendesen ki is használta. D ugásra jó leszel neki, de szerintem többet nem tervez veled. Nem tudom, én ilyenkor mindig annyira elgondolkozom, hogy nők, egy f@szért, hogy képesek így megalázni magukat. A hányinger kerülgetne, ha egy foglalt pasi aki ráadásul hamarosan férj lesz, engem kerülgetne.
2022. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

ez egy gerinctelen állat.hogy bírod nemhogy szeretni, de tisztelni??!!

épeszű ember ilyet nem tesz.

téged is meg fog csalni, plusz én hiszek a karmába, te is, meg a faszi is visszakapja ezt a sorstól.

lehet nem megcsalás, hanem betegség formájában.

2022. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!