Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két gyerekkel, elváltan ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két gyerekkel, elváltan ha újra összejöhetnél életed első nagy -még gyeremektelen- szerelmével, vállalnál vele is két gyereket ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Ki van zárva!!!!!
2022. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
NEM!
2022. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Én igen.
2022. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Se gyerekesként, se gyerektelenül nem jönnék vele össze újra (és senki más exemmel sem). Szép volt jó volt, elmúlt, már csak emlék. Néhányan ismerőseim fb-n, de semmi kapcsolat nincs velük, nem beszélgetünk, nem nosztalgiázunk. És emellett egyik sem tetszik már, így 40 felett.
2022. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Az lehetetlen, mert életem első nagy szerelme már akkor se volt gyermektelen, amikor megismertem😂 Egyébként nem jönnek össze vele, pedig még vagyok róla győződve, hogy köztünk valami örökös lelki kötelék van. Már rég nem vagyok szerelmes belé (másba viszont igen), nem is tudnék vele élni, de az vitathatatlan, hogy különleges kapcsolat volt köztünk.
2022. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon nem... azóta már undinak tartom és taszít. 10-20 év alatt azért túl sok dolog változik.
2022. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Pontositanék a kérdésen : nem az a kérdés, összejönnétek-e vele, hanem az tény lenne, hogy összejöttök megint- és bevállalnátok-e két gyereket vele, ha nektek már van kettő mástól, neki még nincs.
2022. máj. 26. 22:56
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

De miért a két gyereken van a hangsùly? Ikrek? Két gyereket akar? Részletezned kéne mert ìgy semmi infobol hogy adjunk tanacsot? Miert nem beszeled meg vele? Miert a gyk embereinek dontesei a fontosak? A te életed neked kell tudni.


A kor sem mindegy mennyi evesek vagytok es hogy te a no vagy vagy a pasi?

2022. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :D
2022. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ettől a marhaságtól mentsen meg engem az ég!!! Eszem ágába sincs! :D
2022. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!