Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ahhoz ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz ha valaki már szinte az első találkozásnál azt mondaná h tetszetek neki és megkérdi hogy összejöhetnétek-e?

Figyelt kérdés

lepattintanátok,adnátok neki esélyt vagy előszőr tesztelnétek-e hogy tényleg komolyan gondolta-e?

illetve ha még szimpatikus is ez nem változtatná meg a véleményeteket és nem hatna rátok taszítóan?


2011. dec. 21. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:

hát ha én direktbe kapnék egy olyan kérdést hogy "összejöhetnénk-e", képen röhögném.

Azzal nincs gond ha kifejezi hogy tetszem neki, de ez majd úgyis alakul, nem?

2011. dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyet sosem szabad! Bármit is fog válaszolni, a döntését hirtelen kell meghoznia. Másnapra meggondolhatja magát.

Egyszer eljátszottam hasonlót, de régről ismertem a lányt, csak sok éven át elkerültük egymást.

2011. dec. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és befürödtél?
2011. dec. 21. 00:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy már az első találkozásnál beleugrik valaki a mélyvízbe anélkül,hogy tudná kivel is akar járni. Az hogy külsőre tetszel neki és ennyi elég... hát elég felszínesnek tűnik a gyerek.

Viszont ha mégis szimpi a gyerek akkor mondd meg neki, hogy ilyen hamar ez nem megy de talán elkezdhettek ismerkedni. Csakhogy ne legyen zsákba macska.

2011. dec. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem összejönni akartam vele, hiszen több, mint 20 éve nem láttam. Csak el akartam mondani, hogy ő volt nekem a nagy Ő.

A szituációból adódott, hogy nem szórakozásból mondom.

Nem akkor találkoztunk utoljára. :-)

2011. dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt mondani,hogy tetszek,hát szerintem rémisztő lenne hallani.Inkább dícsérjen meg,hogy nagyon csinos vagyok ma.Ez jobban tetszene nekem.

Megkérdezni, hogy összejövünk..Na ez is elég furcsa,nem tudnék rá mit mondani,talán inkább a 4-5.randin egyeznék bele.A mai világban szerintem nem jellemző,hogy így kimondják,hogy na most akkor járunk.Talán az első csók és az,hogy megfogja a kezem már vízválasztó dolog,valaminek a kezdete,de még az sem feltétlenül fordul elő nagy ismerkedés előtt.

Szóval összegezve dobnék egy hátast ha az első randin ez történne.Valószínűleg azt mondanám,hogy lassítsunk.De egy biztos.Rossz úgy beleugrani egy kapcsolatba, hogy a másik ennyire szétterítette a kártyáit,és nyílvánvaló, hogy az egyik fél már többet érezhet,vagy jobban érdeklődik mint a másik.

2011. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerkedjetek, nem kell rohanni sehova szerintem. Még ha az elején teljesen oda is vagytok egymásért, ez csak fellángolás, kezdeti dolog, nem ismeritek még egymást eléggé, így nem biztos, hogy tartós lesz. Beszélgessetek minél többet, mellesleg nekem az a tapasztalatom, hogy minél tovább húzza az ember az ismerkedést, annál biztosabb, hogy ha lesz is valami, az tényleg komoly lesz. Inkább az ismerkedés alatt derüljön ki, hogy nem illünk össze valakivel, mint utána. :) Nekem pl. ha van valakim, akkor mire összejövök vele, már 100%-ig biztos akarok benne lenni, hogy tényleg Ő kell nekem és nem azért, ahogy kinéz, hanem amilyen. :)

19L

2011. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha tetszik, akkor miért ne, ha meg nem jön be, sztem még azelőtt kiderül h ilyet mondana 20
2011. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
se ha valaki ezt meg teszi akor az nálatok már elvágta magát?
2011. dec. 22. 08:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Első találkozás ??? Azaz randi nem ??? Ha randin kérdi meg akkor simán igent mondanák :D . És miért ? Mert ha elmegyek egy sráccal randira akkor bizonyára tetszik nekem az a srác :) ha meg tetszik akkor miért ne ? Ha nem tetszik a srác akkor meg nem megyek el randira ha valami okból elmennék akkor nemet mondanák de tuti hogy nem mennék el . Ezen nem kell gondolkodni ha bejön bejön ha nem nem és ez nem is fog változni se egy órán belül se egy napon belül . Persze van a kibábrándulás is de akkor is rögtön megmondanám neki hogy nem és nem érdekelne az érzései :D vagyis azért nem mondanák igent hogy neki jó legyen . :) Mert tudom magamról hogy ha már az elején nem akkor mindig nem lesz . Határozott típus vagyok evvel kapcsolatban .
2012. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!