Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha 7 hónap elmúltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha 7 hónap elmúltával sem tudom elfelejteni? Pedig kihasznált és csúnyán átvert, tényleg mindenben hazudott. Mostmár azt hiszem, végem és nem is vagyok normális. Rengeteget fogytam és hiába minden, ugyanott tartok.

Figyelt kérdés
Kérem, aki csak piszkálna, vagy lehordana engem, ne írjon. Valaki járt már így? Olyanok írjanak, akiket átvertek és mégis megmaradt a szerelem a másik iránt. Mit tegyek és mikor enyhül ez? Sosem szerintem. Már nincs erőm. Van valami ötlet, tanács, tudom, bennem nagy hiba van valahol, amiért a széphez ragaszkodom.
2022. jún. 9. 22:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan éles minden emlék, hiába telik az idő. Pedig ekkorát emberben életemben nem csalódtam. Zavarosak a gondolataim, pedig hazudott végig és ilyen volt mindig is régi ismerősei elmondása alapján. Mégis azt gondolom, talán én nem voltam neki elég jó és mással majd őszinte lesz, már rájott, hogy én nem vagyok elég jó, már nem is emlékszik rám és mással tok boldog lesz. Biztosan van bennem sok hiba, de azt bizton állítom, hogy mindent megtettem érte.
2022. jún. 9. 22:52
 2/11 anonim ***** válasza:

Lassan túl leszel rajta. Foglald el magad. Vegyél nagy levegőt, és menj társaságba, minél többet barátok között, hobbival, színház, mizi, kirándulás. Fontos a környezetváltozás.

Az ember nem is a volt szerelmét, hanem becsapottságát siratja, hogy miert tették vele, amikor annyira szerette a másikat.

Azért, mert az egyik érzelmei nem feltetlenül váltják ki a másikban az azonos erzelmeket.

Beszéld meg magaddal, hogy szükséged van-e egy olyan alakra, aki mindig becsap. Nem csak téged, mindenkit.

Tudatosan ki tudja az ember takarítani a szívéből.

Nem a bulvár helye, de szembejött velem Szabó Zsófi nevű celeb és Tudup nevű celeb esete.

Az agresszió, a becsapottság azonnali, huszárvágás döntést eredményezett. Pedig biztos, hogy nagy volt a lángolás. Neki a gyerekének a nyugalma, védelme volt a vörös vonal. Sztorno az egész. A gyerek ad tartást.

Gondolom, neked nincs gyereked. Adjon tartást az önbecsülésed, hogy nincs az a szerelem, ami feljogosíthatja veled szemben, hogy becsapjon, csajozzon, bármiben hazudjon.

Nyiss kifelé! Az élet megy tovább. Előtted a nyár, napsütés, vár ezernyi benyomás, kaland, élmény. Az élet megy tovább. Néhány hét, es eszedbe sem fog jutni, nem is fogod érteni, hogy az a szimpla hitvány alak hogy került a közeledbe valaha is. Tarts ki!

2022. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok


Tévesen gyötröd magad, hogy azért csapott be, mert nem voltál elég jó, és mással jobb lesz neki, azért vert át, használt ki. Lánynak képzeltelek, de most olvasom, ez nem derül ki. De mindegy is. Azért használt ki, mert mindenkit kihasznál, rokont, barátot, szerelmi kapcsolatot. Ilyen a természete, a jelleme. Pontosabban a jellemtelensége. Mondták neked, mert nem te vagy az első és nem is utolsó.

Nem te váltottad ki, hogy becsapjon, hazudjon, kihasználjon.

2022. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam így...nekem kb.két év kellett mire jobb lett,de elköltöztem egy másik városba,(egyéb okokból).Lassan teljesen elfelejtettem,nem is gondoltam már rá.Ám mikor visszajöttem szüleimet megátogatni, és 10 év(!)

után találkoztunk véletlenül az utcán,úgy felkavart megint,hogy két napig nem aludtam..

2022. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Most is teljesen kivagyok, nem is látok a könnyeimtől. Nincs gyerekem. De már önbecsülésem sem. Sokszor vagyok azon a ponton, hogy megkeresem. Teljesen hülye vagyok és zavarodott. Nem tudom, mi lehet vele. Emlékszem mindenre, a napokra, amiket együtt töltöttünk, a kis meglepetésekre, amiket vettem neki. Ez mind hazugság volt? Hogyan tudott a szemembe hazudni és valóban mindenről? Én végig őszinte voltam vele. És nagyon szerettem tényleg. Sajnos nem múlt idő. Úristen, pedig nagyon aljas volt.

Megtéveszt, hogy vannak barátai, akik őt nagyon klassznak látják. Ezért egyre gyakrabban gondolok arra, hogy én tévedtem, vagy én nem voltam számára jó. Mert amúgy ő tök jó ember. De a régebbi körei (már nem tartják vele a kapcsolatot) mind arról számolt be, hogy milyen hazudós, stb. Látom, él, azt nem tudom, hol pontosan, vagy mi van vele, de a facen aktív. Ebből azt hiszem, hogy jó az élete,sőt, sokkal jobb, mint velem, már megváltozott és én egy szar vagyok, aki nem is volt neki jó.

2022. jún. 9. 23:15
 6/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, igen. Egyre többet gondolok arra, hogy nem akarok így élni. Ha valóban szemét lenne, miért látnák őt jónak? Őket hogy - hogy nem használja ki? Hogy - hogy nem csapja be?

Hogyan tudott ennyit hazudni, attól nem tartott, hogy egyszer úgyis kiderül?

2022. jún. 9. 23:18
 7/11 A kérdező kommentje:
23:12, leírnád nagyjából, miket hazudott, súlyos dolgok voltak - e ezek, hogy derültek ki, hogyan lett vége?
2022. jún. 9. 23:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyetlen szava nem volt igaz, elejétől fogva hazudott minden szavában. Miközben mindent, de mindent megtettem érte. A régi körei azt mondták, egy szemét link tróger, stb. De azóta is el, megvan.
2022. jún. 9. 23:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Enyhülni szerintem sajnos csak akkor fog, ha találsz valakit, aki jobban érdekel.
2022. jún. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is voltam hasonló cipőben, de hidd el idővel valóban elmúlik. Próbáld meg lefoglalni magad és a lehető legkevesebbet gondolni rá. Értem ez alatt azt is, hogy ne nézegesd a közösségi oldalait, de a múltra összpontosíts és ne róla beszélj folyton. Ismerj meg új embereket, menj mindenfelé, utazgass, próbálj ki új dolgokat.
2022. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!