Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha 7 hónap elmúltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha 7 hónap elmúltával sem tudom elfelejteni? Pedig kihasznált és csúnyán átvert, tényleg mindenben hazudott. Mostmár azt hiszem, végem és nem is vagyok normális. Rengeteget fogytam és hiába minden, ugyanott tartok.

Figyelt kérdés
Kérem, aki csak piszkálna, vagy lehordana engem, ne írjon. Valaki járt már így? Olyanok írjanak, akiket átvertek és mégis megmaradt a szerelem a másik iránt. Mit tegyek és mikor enyhül ez? Sosem szerintem. Már nincs erőm. Van valami ötlet, tanács, tudom, bennem nagy hiba van valahol, amiért a széphez ragaszkodom.
2022. jún. 9. 22:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szexelj egy jót egy idegennel
2022. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!