Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerültétek ki azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerültétek ki azt a szitut, mikor egy számotokra szimpatikus férfi végül összejött mással és ott tubogott vele előtetek?

Figyelt kérdés
Most menjek el a táncklubból másik helyre, hogy ezt ne lássam? Engem nagyon zavar. Rossz nézni mert előtte nekem udvarolt, de én nem vettem a lapot, mert akkoriban nem voltam független? Most is megkörnyékezett, de nem tudtam felé nyitni, mert ezer más családi gondom volt és nem azért, mert nem tetszett.

2022. jún. 14. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Örulnék neki hogy nem mellettem vele csalt meg hanem mindezt megelőztük


En abban a hitben vagyok aki mellettem jon ossze mással velem szinte parhuzamban vagy talonokat tart vagy barmi de hozzam is kapcsolodik, az akkor is össze jönne a masikkal ha épp vele járok.

2022. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha ennyire zavar, akkor menj máshová, ez nem egy ördöglakat!

Felnőtt ember a semmire nem féltékeny, nem érdekelt, nem értél rá, van ilyen, attól, hogy tetszik egyébként érdemes volna tudomásul venned, hogy miattad alakult így, lemaradtál róla, majd lesz más.

2022. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Szoval mne tartanám magam abban az ostoba hitben hogy ha velem hamarabb osszejott volna akkor ma közük nem lenne egymáshoz.

Ilyenkor ugy érzem hogy szerencsés vagyok hogy nem a járás alatt derult ez ki hogy neki az is tetszik azt is akarja meg stb

2022. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Neked ez a férfi kétszer nem kellett. Az indokok a lényegen nem változtatnak. Kezeld felnőtt módjára a dolgot. Ha nem megy akkor ahogy írtad, mehetsz máshová.
2022. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell úgy tenni mint ha itt a férfi lenne a hibás. Kétszer nem lett belőle semmi. Talán rád kellett volna várnia…?!
2022. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus, neked nem kell, de az már cseszi a kis egódat, hogy túllépett rajtad. Nőj fel!
2022. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Jó kapcsolatai lehetnek ha a volt nője mellett másokat füzöget.
2022. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Táncklubb.. te nem már megint a konditermes vagy?
2022. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: engem is rá emlékeztet - szegényke éppen hogy feldolgozta az eseményt, erre a klubba is ez történik 😿
2022. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

En egy helyen dolgoztam egy ferfivel aki udvarolt nekem mikozben baratnoje volt, aztan szakitott a baratnojevel, es egy masik szinten ott dolgozo novel talalkozgatott. Nagyon tetszett a fiu, aztan bezarkozott azzal a novel a wc- be meg hasonlo dolgok :D most mar nevetek ezen de akkor nem volt tul vicces

Orulj ha nem dolgozol vele egy helyen

2022. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!