Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vonzhatom be a megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonzhatom be a megfelelő férfit az életembe?

Figyelt kérdés

Napokban meglátogattam egy szakembert, aki azzal zárta a beszélgetésünk a sok rossz tapasztalatom megismerése után, hogy (apai mintából adódóan vonzom a "rossz" férfiakat) és nehéz, de nem lehetetlen bevonzani a megfelelő társat az életemben.Akkor annyira hatása alatt voltam a beszélgetésnek, hogy elfelejtettem megkérdezni...

Nos én mindent megteszek, hogy fejlődjek, járok szakemberhez. Nagyon sokat olvasom, meditálok és egyre tudatosabban próbálok viselkedni. El tudom különíteni az egómat a helyes viselkedéstől. Úgy érzem, hogy sokat változtam és kezdek megbékélni magammal, de ebben keresem a kiutat, hogyan tudnám bevonzani azt az embert, olyan férfit akire nekem szükségem van?

Ha esetleg sikerül, honnan tudom, hogy ő az?

Bugyuta kérdések, lehet... 🙂



2021. jún. 7. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Lehet hogy ez hülye kérdés, de "bevonzás" meg más ilyen ezótériás maszlag helyett miért nem kezdeményezel valakinél?

Lehet várni a csodára persze, csak nem érdemes...

2021. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Puncimágnessel!. 😂
2021. jún. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Nem apai minta miatt vonzod a rossz férfiakat, hanem ösztönösen a nők vonzódnak az alfahím rosszfiúkhoz.


Az apai mintának csak annyi szerepe volt, hogy mivel ebben szocializálódtál, nem kell az alfahímnek egy betonfalat lebontani, önként ugrasz az ölébe.

2021. jún. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek döntsd el magadban,hogy mi is a fontos számodra egy férfiban. Utána minden másnapra lehet randikat szervezni. Akiben megtalálod azt amit keresel adsz neki esélyt és kiderül,hogy őt keresed e.
2021. jún. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Sehogy. A rendes, kedves férfiakra nem nedvesedik a puncid, csak a bunkó, agresszív állatokra. Ha ez vigasztal, minden nő így van vele.
2021. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana nyitni az emberek felé, társaságba járni - tehát elérhetőnek lenni. Eljárhatsz különböző tanfolyamokra, társastáncra, vagy ilyesmi. Hétvégén járj el olyan helyekre este, ahol a korosztályodnak és az elképzelésednek megfelelő férfiak vannak.

Otthon hiába meditálsz, nem fog bekopogni álmaid férfija.

2021. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fogod. Nyugodj meg, örülj minden másnak és ne stresszelj rá.
2021. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bevonzom a világ legnagyobb baromsága. :D
2021. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bevonzani tudod mi tud mit?

A wc lyuk a kakát.


Ha nem keresed a párod, nem lesz előrelépés.

Tudod, aki keres az talál.

2021. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Én is ezt írtam, 9. válaszadó. Le is pontoztak.

Látod, a csodavárás kényelmesebb, ülni a hercegnőnek a toronyszobába és várni a hős lovagot.

2021. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!