Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy én csak egy férfit szeretnék az életemben és csak vele szeretnék lefeküdni egyedül? Ez cikinek számít?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 01:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%
Majd felnősz...
2020. okt. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
19%
Ha egyszerre 1-et, akkor teljesen normális, ha összesen 1-et, akkor hibát követsz el, amit később nagyon bánni fogsz.
2020. okt. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Miért tartjátok ezt rossz dolognak?
2020. okt. 6. 01:11
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
ez kb mint a lottózás :D hogyan választod ki azt az egyet? honnan tudod majd előre h vele jó is lesz? meddig akarsz vele lenni?
2020. okt. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hát ha passzolunk egymáshoz belsőleg és szerelmesek leszünk egymásba, akkor remélem életünk végéig együtt maradunk. :) Ha nagyon erős a kötelék, biztos jó lesz vele más is. :P
2020. okt. 6. 01:28
 6/33 anonim ***** válasza:
69%
álmodj királylány....
2020. okt. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
70%
Jó lenne ha léteznének még ilyen lányok...Én sosem értettem ha valakivel jó minden meg a szex is,akkor minek kell megcsalni a másikat,meg miért nem elég 1 f4sz....
2020. okt. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%

Egy kapcsolat nem csak szerelemből és szexből áll, ez csak 2 szempont, amiben nagyot lehet csalódni. Ezen kívül 1000 dolog van, ami rosszul működhet.

Rengetegen elkövetik azt a hibát, hogy valamelyik működése nevében, hogy sok mindent nem vesznek figyelembe. Majd jó lesz, javul, változik; nem fog..

2020. okt. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
24%
te teljesen álomvilágban élsz :D na mind1 néhány csalódás aztán felébredsz és vagy a mindenpasiugyanolyan mentalitásban létezel tovább vagy szimplán elkezdesz tudatosan hozzáálni ehhez. de lehetsz macskás néni is végülis
2020. okt. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
Már most látom, hogy piros leszek, de nem érdekel. Tapasztalatból mondom, hogy működhet és ha a jó ember mellett állapodsz meg, akkor csodálatos lesz vele. Szívből kívánom, hogy legyél olyan szerencsés, mint mi a férjemmel.
2020. okt. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!