Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért azt próbálta erősíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azt próbálta erősíteni bennem, hogy nem érdemes szerelmesnek lennem, mikor megtudta, hogy járok valakivel?

Figyelt kérdés

ezzel a férfival csak úgymond kerülgettük egymást (ez nem pontos kifejezés, mert nem lett kimondva igazából semmi, és nem is történt fizikailag semmi, tudjátok az a szitu, mikor van vmi szikra, mindketten tudjátok, de nem beszéltek róla), nagyrészt azért nem lett belőle semmi, mert van felesége.


de hogy továbblépjek, összejöttem valakivel, ezt neki is elújságoltam.


furcsa volt a reakciója, arról próbált meggyőzni, hogy nem érdemes szerelmesnek lenni,hanem próbáljak meg csak simán szeretni.


nem pontosan értettem, ezt hogy érti, mert ha járok vkivel, akkor alap a szerelem, simán meg a barátaimat szeretem.


vajon miért így reagált?


2022. jún. 18. 20:50
 1/2 anonim válasza:
Jól gondolod azt a részét, hogy "simán" a barátainkat, szüleinket, stb. szeretjük és szerelemmel azokat, akiktől testi-lelki kapcsolatot várunk, vagy tudat alatt megfordul bennünk ilyen gondolat. Ha a srác házas, akkor egyértelmű, hogy azt jelzi, hogy őt nem zavarja a Te pasid, meg az sem, ha nem őt szereted, hanem a pasidat, attól még testi kapcsolatot létesíthetsz a házas emberrel is. Ha van eszed, nem mész bele - persze érzem a szavaidból, hogy kicsit érdekel a dolog, különben tojnál a fejére, meg a véleményére.
2022. jún. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eszembe sem jutott szeretőnek lenni... menj el médiumnak, ha olyan hülye vagy, h. azt hiszed, bárki fejébe belelátsz.
2022. jún. 20. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!