Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban, elehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban, elehet várni (érdemes-e várni) hogy a nő mondja ki, hogy találkozzunk!? Vagy inkább a férfinek kell mondani? Esetleg kölcsönösen? Férfi 20 éves kérdezi

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Annak kell mondani, akinek épp eszébe jut, hogy jó lenne találkozni.
2015. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy normális párkapcsolatban ennek kiegyensúlyozottnak kellene lennie. Hiszen az alap feltevés az, hogy mindkét fél szívesen tölti az idejét a másikkal, van igénye a találkozásra. Így pedig mindkét félnek kezdeményeznie is kellene ilyeneket. Nálunk így van, 21N és 20F. Egyikünk sem vár el ilyesmit a másiktól, jön magától. Van, amikor én vetem fel, hogy mikor találkozzunk legközelebb, van, amikor ő. De egyikünk sem sértődik meg, ha a másik valamiért nem kezdeményez.
2015. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk anno a húsvéti nyuszi döntött mindig, mikor találkozzunk mert a fogtündér időpontjainál soha nem értünk rá.
2015. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Értem

Az én párkapcsolatomban, sajnos az esetek 90%-ban én kérdezem mikor találkozunk.

2015. nov. 12. 11:12
 5/12 A kérdező kommentje:
Picit bosszantó, hogy nekem kell mondani és utalni ilyenre!!!
2015. nov. 12. 11:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbáltál már beszélni vele erről? Ha nem mondod, hogy téged zavar, hogy mindig te kezdeményezed a találozást, nem fog változni...
2015. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Most nem fogom neki még felhozni!

Először is nem fogom neki mondani, sem említeni! Hülyének teszem magam.

2015. nov. 12. 11:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyenes út az elhidegüléshez.
2015. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szar az élet
2015. nov. 12. 12:03
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

"Most nem fogom neki még felhozni!

Először is nem fogom neki mondani, sem említeni! Hülyének teszem magam."


Ebben az esetben kérdező, rakasd át a kérdéseded a tini párkapcsolatok témakörbe, ugyanis hiába vagy 20 éves, ez a viselkedés és hozzáállás kb. az oviba való. A kommunikáció alapvető dolog egy jól működő kapcsolatban. Nem csoda, hogy a barátnőd nem hozza fel a találkozás lehetőségét, valószínűleg nem szívesen van egy ilyen durcis kisfiúval.

2015. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!