Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz lenne? Lépjek vagy sem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne? Lépjek vagy sem? Megutál vajon? Mi legyen?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég tudatosult bennem hogy bele vagyok esve az egyik legjobb barátom barátnőjébe. Ma konkrétan azt álmodtam hogy vele csókolózok. Hónapok óta elhidegült a kapcsolatuk, a lány kiszeretett belőle. Én valószínűleg bejövök a lánynak mert régebben is jelét adta és mostanában is közeledett valamilyen szinten párszor.

Szóval szerintetek mennyire gáz összejönni vele így a legjobb barátom után? Egyébként meg meg kéne várnom amíg szakítanak, vagy inkább írjak rá hogy talizzunk és utána miattam szakítsanak(mert oké hogy ez elvileg köcsögségnek tűnik a barátommal szemben, de másrészről meg mindkettőjüknek jót tenne ha szakítanának már, mert ennek semmi értelme). Vajon megutálna a barátom ezért?



2022. jún. 24. 07:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%

Hat ez nagyon gaz.

Hogy nevezheted a legjobb barátodnak, ha ilyet bármikor is meg csinálsz vele?

Ne aggodj, a csaj majd veled id ezt fogja csinálni, majd ki szeret belőled aztán melletted keresi majd a következő srácot.

Legyetek már kicsit erettebbek és te meg lass tovább a frkadnál, mert ez így baromi gusztustalan.

2022. jún. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy patkány dolog barátod barátnőjét elhívni. Ez logikus és alap. Vannak ilyen emberek, fel is vállalják hogy elég nagy g-iség volt.

De hogy te bemagyarázod magadnak, higy jót teszel ezzel nekik, ez a bicskanyitogató 😂

2022. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Tudtok olvasni? Úgy beszéltek mintha ez a mondat nem lenne ott

"Hónapok óta elhidegült a kapcsolatuk, a lány kiszeretett belőle"

#2 Te komolyan azt gondolod hogy jobb egy szar kapcsolatban benne lenni, mint szakítani és egy jó kapcsolatot keresni??? Sok értelme van itt kérdést feltenni ha ilyen retardáltak válaszolnak

2022. jún. 24. 09:08
 4/30 A kérdező kommentje:
És azt nem is említettem, hogy ha valóban jól értelmezem és bejövök a lánynak, akkor lehet hogy ő nagyon is örülne neki ha kezdeményeznék, és akkor könnyebben ki tudna lépni a kapcsolatból
2022. jún. 24. 09:11
 5/30 A kérdező kommentje:
Már hogyha van itt olyan aki képes felfogni az egészet és nem odáig terjed az értelmezési képessége, hogy "barát barátnőjébe beleszeretni=rossz"
2022. jún. 24. 09:17
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mit írsz

Viszont ha szakítanának sem kezdenék a legjobb barátom ex csajával

Undorító dolog

Szerette a barátod ezt a lányt

Ha el is múlik a dolog és vége van, nyilván nem az minden vágya, hogy utána az exét nézze akit valaha szeretett , csókolt, stb, közben meg már a legjobb barátja van mellette.

Ha neked/nektek ez belefér akkor hajrá.

Szerintem Undorító és patkány dolog a barátod csajára vagy akár exére is ráhajtani.

Úgy meg hogy még kapcsolatban vannak , függetlenül attól hogy a csaj mit érez , még Undorítóbb.

Dehat minek is az embernek ellenség ha ilyen barátja van...

2022. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

#6

Végső soron ugyanazt fogalmaztad meg mint a korábbiak, ennek ellenére köszi a pontosabb leírást.

Tényleg úgy tűnik hogy ez mindenképp egy vagy barát vagy a lány szituáció

2022. jún. 24. 09:37
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is értem, mit írsz, csak hülyeség, mert nagyon patkány dolog ezt csinálni.

Ha hónapok óta elhidegültek, akkor miért nem szakítanak? Miért nincs veled máris a csaj? Ja, mert nem erdekled vagy egyszerűen nem lenne képe össze dugni az exe legjobb barátjával ::

2022. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha neked egyáltalán terjedne addig a felfogásod, hogy a LEGJOBB BARÁT NŐJE VAGY EXE TABU, nőként mondom.
2022. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ebből sok jó nem sülne ki. Barát párjával, expárjával soha..
2022. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!