Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben? Félek, hogy megutál a barátom!

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban volt néhány kérésem a barátom felé, amiket ő gondolkozás nélkül teljesített. Viszont ő is elmondta az igényeit és a kéréseit, amiket én sajnos nem tudok/ tudtam teljesíteni. Ez nagyon rossz érzés! Ő pedig úgy érzi most, hogy csak ő ad, és neki mindent el kell tűrnie. Ez nem így van, én szeretnék a kedvében járni, csak nem megy! Leírom a konkrét példákat, hogy értsétek. Ezek banális dolgoknak tűnhetnek, de nekünk fontosak:


Háziállat kérdés: Jelenleg mindketten külön élünk a szüleinktől, de egymástól is. Ki-ki a maga albérletében. Másfél éve járunk és most határoztuk el, hogy szeretnénk összeköltözni. Mivel még egyedül lakunk, mindkettőnknek van háziállata. Nekem akváriumom van. Bár szeretem a macskát, kutyát is, csak nem tartom egészségesnek lakásban tartani. Neki viszont kutyája van a lakásában. Megkértem arra, hogy ha összeköltözünk, a kutyát vigye el a szüleihez a kertes házba, amennyiben azok vállalják. Vállalták szerencsére, így nem kell egy kutyával együtt laknom majd, aminek nagyon örülök. Cserébe ő is megkért, hogy váljak meg az akváriumtól, mert a szűrőberendezés nagyon hangos neki, és nem tud tőle aludni, amikor nálam van. Belementem volna, hiszen ő is feladta értem a kutyáját, de én nem tudom az akváriumot lepasszolni a szüleimnek, mert mindketten nagyon betegek. Így is segítségre szorulnak, nem rakhatok a nyakukba még ennyi plusz terhet sem, sőt, hely sem lenne náluk sehol egy ekkora akváriumnak. Így a kutya megy, akvárium viszont marad. Ez nem esett neki jól, gondolhatjátok. Azt is megkaptam, hogy miért nem dobom ki őket egyszerűen a Dunába, ezek CSAK halak, amik úgysem jegyeznek meg engem. De nincs szívem kirakni egy élőlényt, amiről eddig gondoskodtam. (és nem élnék túl a Dunát, mert trópusi fajták)


Együttlétek: Volt egy hullámvölgyünk, amikor nagyon nem volt jó se nekem, se neki. Én elmondtam, hogy mitől lazulnék el, és ő azóta mindenre odafigyel, amit kértem. Viszont ő is elmondta, hogy nagyon kellemetlen számára a gumi, és mivel bízik bennem, szeretné, ha átállnánk a fogamzásgátlóra. Ezzel semmi baj nem volna, ha nem lennének nagyon kellemetlen élményeim a tablettával. Nem ő az első párkapcsolatom, és korábban nagyon megszenvedtem a fogamzásgátlót. Senkinek sem kívánom! Elgondolkodtam rajta, hogy az ő kedvéért belevágnék újra, de félek. A hideg kiráz a gondolattól is. Ezt neki is elmondtam, amit elfogadott, de nem esett neki jól.


Vezetés: Én még tanuló vezető vagyok. Már egészen jól megy, túl vagyok minden kötelező és minden plusz órán, amire volt pénzem. Megbeszéltük, hogy ha összejön a vizsga, akkor annyit megteszek, hogy a szomszéd faluból hazahozom őt egy buli után. A falu alig öt kilométerre van, szinte már össze van nőve a várossal és az utak errefelé csendesek. Megígértem neki, hogy nyugodtan ihat a barátja szülinapján, mert én majd elhozom. Ez lesz az első út, amin a jogsimat felavatom. DE! Meghúztak a vizsgán. (((Nem vittem borítékot!))) Így nem tudom elhozni, a buli pedig a hétvégén lesz. Most kiakadt, hogy rám még ennyiben sem lehet számítani, és hogy miért nem vittem pénzt, akkor már túl lennék rajta! Fél napot csendben ültünk egymás mellett, nagyon meg van rám sértődve. És én is úgy érzem most, hogy nem vagyok neki elég jó.


2017. nov. 16. 12:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Megsúgom, nem kell boríték a vizsgára. Ha látják hogy uralod az autót, nem vágnak meg.
2017. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem vagyok elég jó, de semmiképp sem vagyok önző, ezt biztosan tudom! Kedves második, sajnos kell. Az oktató szerint kifogástalanul vezetek. Csak számít valamit, ha ő mondja, és magam is tudom, hogy így van.
2017. nov. 16. 12:53
 3/28 anonim ***** válasza:
72%

A fogamzásgátlós probléma a pasit jellemzi, nem téged. Én sose venném rá a párom, hogy hormonnal bombázza magát. Ha magától akarná, akkor persze nem ellenkeznék, mert mégiscsak jobb gumi nélkül, de az egészsége nekem fontosabb.


A forgalmi bukást így lereagalni nettó parasztság. Mindenkivel megeshet, és nem direkt csináltad.


De a halak megtartása tényleg nem a legszebb lépés, én mindenképp megpróbálnék rá találni megoldást. Akár azt, hogy másik szobában lesznek, nem a hálóban, ha erre van megoldás.

2017. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%

1. Akvárium ő is megtette te is oldd meg. Barát ismerős bármi.


2. Szex oldd meg hüvelygyűrű pl.

3. A jogsiról nem tehetsz.


Amúgy nem illetek össze. Főleg te nem érted miről szól egy kapcsolat. Te kérsz valamit. Ő megteszi. Ő kér. Te: kifogások. Ez nem így működik. 30N

2017. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem a problémádat, de tényleg:

Add el az akváriumot! Vigye egy harmadik fél, aki örülni fog a halaknak. Nem csak a szülők tudják ám átvenni.


Fogamzásgátlásnak meg nézd meg akkor a spirált magadnak, nem csak a tabletta létezik a földön.


A vezetéssel kapcsolatban meg így jártál, ajánld fel cseében, hogy egy barátod hazaviszi, vagy bárki más, akinek van jogsija, vagy fizesd ki a taxit. A bukásról nem te tehetsz, de próbáld meg legalább kompenzálni.



Ennyire ne légy már nyámnyila meg életképtelen. A lényeg, hogy érezze, hogy kompenzálni akarod ezekért és nem csak leülsz és nézel magad elé, hogy "hát nem jött össze, ez van, de azon kívül hogy vágom az arcot hozzá, el sem gondolkodok egy alternatíván".


29/N

2017. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
A vizsgára nem boritékot kell vinni hanem tudást.Ha a bénaságoddal halálos balesetet okozol kinek adod majd a borítékot?Ha meg az állandó partneremet csak gumival dughatnám mehetne a fenébe.Stb....
2017. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%

"De nincs szívem kirakni egy élőlényt, amiről eddig gondoskodtam."

Az igen!

Szerencsétlen sráctól meg elvártad, hogy passzolja le a szülőkhöz a kutyusát, ami a halakkal ellentétben ragaszkodik is az emberhez!

Másrészt: ő vállalt felelősséget a kutyáért, ugyanúgy nem illik a szülőkre passzolni, mint az akváriumot. Még akkor sem, ha az ő szülei egészségesek.


Egyébként nálam bent él a kutyus már 3 és fél éve, és semmi negatívat nem tapasztaltam, ahogyan a cicákkal sem, mert kisebb koromban voltak bejárós macsekjaim.

A fogamzásgátlóhoz meg annyit tudok hozzátenni, hogy valóban kényelmesebb módszer, mint a gumi, csak tudod, ott sem egyféle gyógyszer létezik. Vizsgáltasd ki magad a nőgyógyászoddal, ne hagyd, hogy arcra írjon fel valamit!


Bár én ezek után nem közösködnék veled, az is biztos.


22/N

2017. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Költőnő? ***** válasza:
60%
Akvárium; el is lehet adni vagy megkérdezni egy állatkereskedést h átveszik-e. Gumin és távon kívül meg azért vannak lehetőségek. Nekem úgy tűnik, hogy nem is akarod ezt megoldani.
2017. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%

Na, már le is pontoztál. :)

Látom, fáj az igazság, te kis Kifogáskirálynő. :)

2017. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egyikőtök se teljesen normális...

Mi az, hogy kirakatod vele a kutyáját?

Mi az, hogy rakd az akváriumi halaidat a Dunába?

Miért nem mész egy normális nőgyógyászhoz, aki nem felír valami véletlenszerű tablettát, hanem ki is vizsgál? (Én is szedtem olyat, amitől minden bajom volt, most másfélétől meg semmi bajom nincs.)

Minek ígérgeted hogy hazaviszed, ha még nincs is jogsid?

Mi az, hogy meghúznak ha nem viszel borítékot?

Mi az, hogy kiakad, amiért megbuktál, és megsértődik rád?


Bármelyikőtök helyében lennék, már rég kidobtam volna a másikat, elég irritálónak tűntök mindketten.

2017. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!