Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet tenni, ha nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nem olyan békés szakítás utan, az ex szánalmasnak tart, lenéz vagy egyszerűen megutál?

Figyelt kérdés
Nem csaltam meg, de sajnos nem tudtunk békésen elvállni, és most "utál", ő már lezárt engem magában. Engem bant a dolog, hogy van egy ember aki számomra "fontos" volt, es most ugy mond ember számba nem vesz. 😕

2018. okt. 27. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ignoráld. Ami volt, elmúlt, nektek már nincs közötök egymáshoz. Az, hogy ő haragszik vagy utál, az az ő problèmája, nem a tiéd. Lépd át.

Ő csinálja jól, ha lezárt és továbblépett. Te se zaklasd tovább.

2018. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Exeket halottnak kell tekinteni, mivel az a része akit te ismertél, valóban megszűnt.


A "márággyunk bárátok" pedig a kabaré főtréfája maximum.

2018. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Jol lenullaztatok a 2-est, pedig igaza van.

Minden ember valtozik szakitas utan, akar jo, akar rossz iranyba, es mar nem ugy all az egykori szerelmehez, mint elotte.

2018. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Egyébkent az, hogy "utál", látványosan nem vesz emberszámba, inkább annak a jele, hogy probál lezárni, még nem tette meg. A szerelem ellentéte nem az utálat, hanem a közömbösség.

Egyébként meg igaza van a #2-nek, exekkel nem kell barátkozni, jóba lenni, az mindig neheziti csak a tovább lepést.

Ne foglalkozz vele, az életed más irányba halad már.

2018. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem is köszön,de ettől mèg nem sírom tele a párnám.Az,hogy ő mit gondol vagy èrez,az ő problèmája.Ami engem bánt,az meg az enyèm.Senki nem fogja èrteni,senki sem fog sajnálni.Haladni kell előre,akkor is,ha fáj belül.Amúgy is a legjobb bosszú a továbblèpès,pláne,ha vègignèzi..

Vastag bőrt kell növeszteni az arcodra,kemènyebbnek lenni nála.

2018. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!