Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit lehet tenni, ha nem olyan békés szakítás utan, az ex szánalmasnak tart, lenéz vagy egyszerűen megutál?

Nem csaltam meg, de sajnos nem tudtunk békésen elvállni, és most "utál", ő már lezárt engem magában. Engem bant a dolog, hogy van egy ember aki számomra "fontos" volt, es most ugy mond ember számba nem vesz. 😕

Keress kérdéseket hasonló témákban: ex, szakítás, barát, barátnő, béke, utálat, szánalmasság

2018. okt. 27. 11:07  Privát üzenet  

A válaszok

Ignoráld. Ami volt, elmúlt, nektek már nincs közötök egymáshoz. Az, hogy ő haragszik vagy utál, az az ő problèmája, nem a tiéd. Lépd át.

Ő csinálja jól, ha lezárt és továbblépett. Te se zaklasd tovább.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. okt. 27. 11:35 Privát üzenet

Exeket halottnak kell tekinteni, mivel az a része akit te ismertél, valóban megszűnt.

A "márággyunk bárátok" pedig a kabaré főtréfája maximum.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. okt. 27. 11:55 Privát üzenet

Jol lenullaztatok a 2-est, pedig igaza van.

Minden ember valtozik szakitas utan, akar jo, akar rossz iranyba, es mar nem ugy all az egykori szerelmehez, mint elotte.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. okt. 27. 17:31 Privát üzenet

Ne foglalkozz vele. Egyébkent az, hogy "utál", látványosan nem vesz emberszámba, inkább annak a jele, hogy probál lezárni, még nem tette meg. A szerelem ellentéte nem az utálat, hanem a közömbösség.

Egyébként meg igaza van a #2-nek, exekkel nem kell barátkozni, jóba lenni, az mindig neheziti csak a tovább lepést.

Ne foglalkozz vele, az életed más irányba halad már.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. okt. 27. 18:03 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Nekem nem is köszön,de ettől mèg nem sírom tele a párnám.Az,hogy ő mit gondol vagy èrez,az ő problèmája.Ami engem bánt,az meg az enyèm.Senki nem fogja èrteni,senki sem fog sajnálni.Haladni kell előre,akkor is,ha fáj belül.Amúgy is a legjobb bosszú a továbblèpès,pláne,ha vègignèzi..

Vastag bőrt kell növeszteni az arcodra,kemènyebbnek lenni nála.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. okt. 27. 21:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális, hogy egy pár hónapos kapcsolat után ennyit szenvedek? Volt valakinek része hasonlóban?
Szerintetek kis hazánkban melyik típusú szakítás a jellemzőbb: a durva, egymásra kígyót-békát hajigáló vagy a békés, baráti elválás?
Lehetséges úgy elvállni hogy békés és problémamentes legyen? Létezik ilyen, mert eddig csak az ellenkezőjéről hallottam példát
Lehet ebből a kapcsolatból még békés együttlét, vagy vége?
Békés szakitás után barátság?
Békés szakítás után, számomra alapvető dolog, hogy néha találkozom az exemmel, iszunk, beszélgetünk és ez szent! Szerintetek?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!