Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok, ha a párotok, kibeszélné a kapcsolati problémáitokat barátjának? És az adott barát már megutál, mert mindig csak rossznak vagy belállítva, szakítóok lenne?

Figyelt kérdés
:/

2020. ápr. 20. 16:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
beállítva*
2020. ápr. 20. 16:12
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet valami jó a kapcsolatotok.
2020. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez gyerekes. Felnőtt ember igenis beszélje meg azzal a problémáit, aki megoldhatja. Ez pedig az az ember, akivel problémája van. Nem is értem, miért rinyál valaki a kapcsolatáról kívülállóknak, mert hogy nem megoldásért, az biztos.
2020. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is hogy utálom!

Ezek csak ránk tartoznak!

2020. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Inkább az lenne a kérdés, mik a problémák a kapcsolatban, és mit tesztek ellene. Istenem, miért ez a legfontosabb, hogy a barát mit gondol rólad. Vannak ennél nagyobb gondok, gondolom.
2020. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor igenis jól jön egy külső szemlélő véleménye/tanácsa. DE! Tudni kell mi a határ, mi az amit már tényleg nem kéne másnak kibeszélni stb. Ez viszont így gáz, hogy kb teged állít be rossznak a párod, valamint az is, hogy a haver csak az ő szemszögéből nézi a dolgokat. Attól, hogy az ő haverja még lehetne kevésbé szemellenzős.
2020. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szakító ok nem, de annàl inkább a vége felé tolja a dolgot, hogy nem tudtok kommunikálni egymással.

Ha nem tudjátok megbeszélni és megoldani a gondjaitok, az igenis szakító ok lesz.

2020. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez eléggé gáz, de nem feltétlenül a kibeszélés miatt. Barátnőkkel mi is néha megbeszéljük az aktuális kapcsolati dolgainkat, de az sosem fordul elő, hogy annyira tiszteletlenül beszéljünk valakiről, vagy annyira csak a negatívat mutassuk be, hogy a másik megutálja.


Attól is függ, milyen gyakran beszéli meg vele, meg veled. Mert mondjuk elhiszem, hogy néha jól esik egy tanács egy kívülálló féltől, de ha a barátod inkább a haverjával beszéli meg a veled való problémáit, mint hogy esetleg neked elmondaná, az is elég gyökérség, mert te tudsz rajta változtatni, nem a haverja.


A másik meg, hogy a barát sem annyira megbízható, ha a párod bizalmas dolgai így visszajutnak a füledbe. Én tuti megkérdezném tőle, hogy ha szerinte ekkora sz@reszemét vagyok, akkor minek van még velem együtt?

2020. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem csinálta ezt. Nekem egy árva szót sem szólt, hogy baja lenne, a barátjával beszélte meg. Ezt nyílván utólag tudtam meg és persze azt is, hogy a barát ellenem beszélt. Eléggé berágtam és árulásként éltem meg. Nyílván nem emiatt ment szét a házasságunk, de ahogy itt valaki már írta, ha az egyik fél arra sem méltatja a másikat, hogy megbeszélje vele a problémáit (ami mindkettőjüket érinti), akkor ott baj van és egyenes út a kapcsolat vége felé.


33N

2020. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább azon gondolkodnek h mi ertelme a kapcsolatnak, ha jót nem rud rolad mondani a pasid, csak rosszat...
2020. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!