Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik velem így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, akivel általában együtt szoktunk ebédelni (ill. többen is vagyunk, nem csak ketten). Azt veszem észre nála, hogy ha mondok valamit, akkor megcáfol, vagy olyan kis finoman, nem bántóan beszól, minden egyes megnyilvánulásomra. Nekem bejön a csaj, de úgy látom esélyem sincs nála, ha így viselkedik velem, és csak velem, másokkal ezt sosem csinálja. Már meg sem merek szólalni ha ott van. Szerintetek miért? Ennyire nem bír?

2022. júl. 1. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem bír, vagy pont hogy bejössz neki.

Én az elsőre tippelnék. Van egy csoporttársam aki nagyon viccesnek hiszi magát, mindenhova odakommentál, közben meg egy energiavámpír és irritáló. Néha komolyabban be is szólunk neki (főleg mi lányok, fiúk körében kulturáltabb), hogy vegyen vissza, és akkor pedig játsza az agyát, hogy "jaj már meg se merek szólalni mellettetek". Kicsit így tudlak elképzelni az utolsó sorodból ítélve.

2022. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ért egyet veled.

Még jó, hogy nem jártok. Ez jellemezné az egész kapcsolatot is. Itt sírnál állandóan.

2022. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik egy pasi/szeretem,de oneki akkor szolok be ha valamit nagyon halogat es s..be kell rugdosni.De mi megbeszeljuk a problemakat,velem igyekszik nem bunko lenni,de volt mikor beszolt es igy elorebb jutunk,igaz lassabban de ha fejlodik az is valami. :) nalunk vannak vicces pillanatok is amikor vele tortent valami vicces akkor azon mindketten nevettunk es igy nem volt nagyon ideges 😍
2022. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!