Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wish kérdése:

Szerelmes vagyok egy nős pasiba, nem fog válni, 10 éve ismerem 5 éve havi szinten találkozunk. 50 éves vagyok Ő 59 , nem fellángolás részemről egyre nehezebbek a hétköznapok napi sms kapcsolatban is vagyunk. Hogyan lehet ezt kezelni? van ötlet?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját magadat kötöd le egy toxic allapotba.

Sebaj. Sokan mások is ezt csinálják hogy szenvedni akarnak.

2022. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el és ne tarts vele kapcsolatot. Ennek semmi értelme.
2022. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem válik ? Szerintem még jót is tenne neki 60 felett, ha megújulna valaki mellett. Ha már ilyen régóta foglalkoztok egymással, és legalább ilyen régóta nem jó a házassága (vagy ki tudja, mióta), akkor minek tartja fenn ? Gonodlom, már a gyerekek is kirepültek, nem lelkisérült kisgyerekeket hagyna ott egyedül az anyjuknak.
2022. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó. Azért nem válik, mert nem akar.
2022. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
4 : azért kérdezem, hogy KONKRÉTAN miért nem válik .
2022. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálunk, Ön eddig minimum 5 évet pazarolt az életéből. További elb@szott időért kérjük csinálja ugyanazt amit eddig!
2022. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, miért nem válik??? Csak az számít, hogy nem válik, tehát a kérdező abszolút nem érdekli annyira, hogy elhagyja érte a nejét. Ez bőven több, mint elég informacioy
2022. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
50 evesen nem akarnam mar a hagyomanyos felallast. Hidd el, jobb ez igy, neked csak a jó jut. Egy kis dumcsi, koszontes, lelkifroccs, smses es egy kis szex. Tobbi idodben ott a munka, hobbi, barinok es mas urakkal is randizgathatsz, mikozben ott az allando "partnered". Hidd el, ha napi szinten kene vele elni, tervezni, mar ott lenne benne a kotottseg erzese neki is neked is. Ez csak igy szerelem nem mashogy. Mashogy hazassag es az szar.
2022. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!