Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetetek is úgy van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek is úgy van hogy a tőlünk genetikailag távolabbb álló embereket inkább látjuk szebbnek, mint akikkel hasonló a genetikánk? Én ezt vettem észre magamon, de lehet hogy más ezzel nem igy van. 31 f

Figyelt kérdés
Gondolom azért alakult ez ki, hogy lecsökkenjen a genetikailag öröklődő betegségek előfordulási aránya.

2022. júl. 17. 09:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is így van, inkább vonz az eltérő. Másokon is ezt látom, és magamból is kiindulva: egyszer volt, hogy olyan lánnyal próbálkoztam, aki arcvonásra és alkatra eléggé hasonlított rám, de hiába volt tök szimpi, sehogy sem tudtam hozzá külsőleg vonzódni, "bzg mintha egy testvéremet látnám"
2022. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Átlagos árnyalatú a bőröm, barna haj, barna szem. Számomra az afroamerikaiak, ázsiaiak, arabok egyáltalán nem vonzóak külsőre. Arabok még csak-csak, de ott meg nem tudok elvonatkoztatni a kultúrájuktól, soha nem jönnék össze velük, ha csak nem 3-4 generáció óta itt él és esze ágában nincs vissza menni.

A szőke, nagyon világos bőrű férfiak sem jönnek be.

Csak a"klasszik" barnás hajú/szemű férfiak mint én.

Úgyhogy nálam nem igaz:)

2022. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Fele-fele arányban látom itt a véleményeket.Érdekes egyébként ez a dolog, ki kihez vonzódik, belénk van kódolva szerintem, ha nincs meg az a szikra, akkor mindegy igazából, hiába próbálkozol, nem lesz belőle jó kapcsolat.
2022. júl. 17. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!