Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lehet tudni, hogy valóban szerelmes vagy? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mennyi idő kell, mire kialakul szerelem? Ha nem azonnal alakul ki nálam, először csak kedvelés és vonzalom, de még nincsenek intenzív érzéseim iránta, később megváltozhat?

Én lassabb típus vagyok, nem az az első látásra szerelmes típus. Az ember személyiségébe szoktam beleszeretni, amihez idő kell, mire megismerem. Mégis nálatok mi volt az a pont, amikor tudtátok, hogy szerelmesek vagytok?


Direkt a felnőtthöz írom és nem a tinihez, hiszen én is felnőtt vagyok és a felnőtt kapcsolatokban is fontosnak kéne ennek lennie ezeknek a dolgoknak, nem csak a rációnak.



2022. aug. 4. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

A kérdés alapján feltehetően még nem voltál szerelmes, mert azt tudni ha megjött a szerelem. Én is eddig életemben kb. 2 szer voltam csak.

Ugyanakkor szerintem nem szükséges a szerelem egyáltalán, az csak a mesében van hogy a párkapcsolatban lennie kell.

Persze ha a párodba szerelmes vagy, szuper, de elég kéne legyen ha illetek egymáshoz, jó csapatot alkottok.

2022. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első randitól számítva kb másfél hónap volt az, hogy szerelmes legyek. Viszont kb a 2-4 randi körül már tudtam, hogy én előbb-utóbb szerelmes leszek. Sőt, az első randira is úgy mentem, hogy erre nagyon sok esélyt láttam. (nyilván nem első randin találkoztunk először)


Azóta is boldogok vagyunk.

21/L

2022. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hans Pötterman ***** válasza:
73%
Nyugi, nincs veled semmi baj én sem voltam soha kimondottan szerelmes, egy túl hypeolt illúzió. Egy kapcsolathoz racionalitás, bizalom, kommunikáció kell, illetve,hogy vonzónak találjátok egymást,ez is fontos. Se több se kevesebb.
2022. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerelmes vagyok most. De tényleg ezt a bedrogozott rózsaszín felhőben úszkáló effektust érzem a szívemben ha eszembe jut a szerelmem.


És pont ma találtam meg a barátnőmnél mikor először írtam neki róla, hogy "képzeld ma jött egy új fiú a munkahelyre, és rengeteget beszélgettünk, létezik olyan, hogy valakibe pár óra ismeretség után belezúgjak?" Persze ez még nem szerelem volt, de nem tudom megmondani pontosan mikor estem belé fülig. De szerintem pár hét bőven elég volt rá.


Míg az egyik komoly kapcsolatomnál érzelem nélkül jöttem össze a sráccal, és a kötődés miatt alakult ki a szerelem. De az nem égett ilyen nagy hőfokon.


Míg a gyerekkori szerelmem akit 12 évig nem tudtam elfelejteni, 9 évesen már mikor először átjött játszani az udvarunkba tehát mikor először megláttam emlékszem lerugdostam a cipőm orrát olyan zavarban voltam tőle.


Szóval bocsi a hosszú válaszért, nekem az a tapasztalatom hogy van szerelem első látásra. Ami még akkor nem biztos hogy az, de már megvan a vonzódás ahhoz hogy rövid időn belül kialakuljon a szerelem. Ami úgy igazán nagy euforikus boldogságot tud okozni. Vagy ha viszonzatlan akkor pokolian tud fájni.

Úgyhogy a kérdésedre nincs nagyon egyetemes válasz.

2022. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!