Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szereted a párod, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereted a párod, és mit jelent neked hogy ő szeret téged?

Figyelt kérdés
Sziasztok, erre lennék kíváncsi:)

#szerelem #Miért szereted a párod?
2022. aug. 10. 08:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%

Ritka kivételes ember.

Akit nem csak én, hanem jóformán az egész világ szeret, bárhova megy. Ha ismernéd, tudnád.

2022. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%
Hú, jó kérdés! 21 éve vagyunk együtt, de erre nem tudnék válaszolni. Élünk és ennyi. Nem tartjuk egymást különlegesnek, magunkat sem. Simán találnék jobbat, ő is. Nem vagyunk szentimentálisak, nem hiszünk a mesékben. Nem érdekel hogy ő mit akar, őt sem hogy én mit. A saját dolgaink fontosabbak mint a másiké. Mi azt valljuk hogy mindenki pótolható, nem remegünk a másikért. Ez óriási lelki és érzelmi szabadságot ad. Ha ma elválnánk, nem könnyeznénk, nem mennénk a falnak. Ha új kapcsolatot kezdenénk, ugyancsak nem nézné k az új partnert sem különlegesnek. Az emberek tele vannak hibákkal, gyengeségekkel, kifelé csak színészkednek hogy eladják magukat. Mi meg el akarjuk hinni a mozit. Aztán azon megy a rettegés, hogy ennek a színjátéknak mikor lesz vége.
2022. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
32%
#1, O1G?🤣
2022. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
32%

Mi ez a 01g?

Teged is levenne a lábadrol eskudni merek erre amugy

1

2022. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%

Tett azért, hogy merjem szeretni, kifejezi az érzéseit, őszintén kommunikál, kiépült a bizalom.


Ezen kívül nem lehet ezt megmagyarázni. Azt inkább, jogy milyen érzés. Szerintem az a szeretet, ami magyarázható, az nem szerelem


Az, hogy szeret engem, az rengeteget jelent. Otthon érzés, biztonság, nyugalom, boldogság stb. Sokkal kiegyensúlyozottabb, magabiztosabb és nyitottabb lettem ettől.

2022. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%
Én szerethetetlen vagyok, így ő nem szeret. Ha ő nem, így én se őt. Ebből kifolyólag csak az érdekel, hogy ami nekem fontos az meglegyen. Párkapcsolatilag ebből gyakorlatilag semmi sem valósult meg. Egy kamu világban tartom őt, az igazi énemet nem adom ki neki. A fizetésemnek csak a felét tudja, a szabadidőmben hogy mit csinálok, arról sem tud sokat. Lehetne 100 másik nőm is, ugyanígy tennék. Egy nőből nekem csak a teste kell, a többi egyáltalán nem érdekel, de ez így fair.
2022. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi báttya használni kell a nőket xd
2022. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

7. Gyakorlatilag igen. Én sem voltam ilyen, idővel rájöttem hogy a jófiú, az érzelmes, a figyelmes csak arra jó, hogy hátrányba kerüljél idővel a kapcsolatban. Megkaptam én nem egyszer hogy egy férfiban ultra gáz ha az érzelmeiről beszél, vagy amikor kiöntöttem a szívem, kb hulyének nézett. Nem egyszer volt ilyen, de amióta elérhetetlen vagyok, kiismerhetetlen, azóta érdekes hogy engem keresnek, megtiszteltetésnek veszik ha velem lehetnek.


Ha nem kellettem én, az igazi önmagam, akkor megtartom magamnak. Kaphatnak belőlem, de csak annyit amennyit adok. Viszont én sokkal többet veszek el, és egyáltalán nincs lelkiismeret furdalásom. Tárgyként kezelik egymást az emberek. Igazság szerint sokkal jobb is így, nem sérülök, nem érzem azt hogy elveszítenék bárkit is, amit akarok az megvan, nem vagyok beszabályozva, az időmet én osztom be. Ha meg ez valakinek nem tetszik, mehet az útjára. Volt ilyen, mégis visszajött. Érdekes! Amikor lelkiztem, amikor figyelmes voltam, előzékeny az nem volt jó. Hát akkor marad ez, nekem százszor egyszerűbb és jobb. Az igazság meg az, hogy nem is hiányzik az érzelmi része, ez a nagy kamu csöpögős duma, hogy így szeretlek, te vagy a sztár, te vagy a különleges. Lfszt. Én nem vagyok különleges, egyetlen nő sem az. Itt vagyok, használjon, én is használom őt. Fair play.

2022. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Jó a pin@ja, spriccelve élvez és fél óráig még remeg a teste utána
2022. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Az te vagy pralám ☝️
2022. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!