Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok, ha azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha azért csalna meg téged a párod, mert "megérdemelted"? Szeret az ilyen vagy mi a szándék ebben?

Figyelt kérdés

Ja, és elvileg csak egyszeri alkalom volt és többé nem teszi meg, még akkor sem, ha megérdemelt lenne.


"Megcsaltalak egyszer, mert ilyen meg olyan voltál, de mivel megbüntettelek, ezért a karmád most megtisztult."



2020. okt. 15. 07:07
1 2 3
 1/24 acelsziv ***** válasza:
91%
Ócska szöveg. És most mitől lesz jobb ember, mint az aki megcsalta őt?
2020. okt. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Valamire fogni kellett...

Egyébként meg gerinctelen ember. Ha valakinek gondja van otthon, nem az a megoldás hogy egyből szaladunk félre k..mi

Hanem meg kéne beszélni . Ha nem lehet megoldani, akkor el lehet válni, és mehet lyukról lyukra

2020. okt. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Az én exem is azt mondta, hogy megbüntetett, mert nem tetszett neki valami, amit mondtam.

Úgy vágtam ki, mint macskát.

Egyébként nem is értem, hogy valaki hogy mer ilyet mondani. Biztos, hogy baj van a toronyban.

2020. okt. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
ritka nagy Retardált az aki ilyen emberrel együtt marad.
2020. okt. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ja, és még, akivel megcsalt engem, napi szinten beszélget. Már rég letiltottam mindenhol. Szakítottam.
2020. okt. 15. 07:26
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Nevelőpofon, majd csomagolhat. És az apja másnap kapná a felmondólevelet.
2020. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem, szakitas.... Senki se erdemli meg h ilyen kocsoggel legyen
2020. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy megérdemelted. Gerinces ember közli, ha gondja van, ha meg mással akar lenni szakít és elmegy. Meg ő így mivel lett jobb? Inkább csak még aljadékabb, mert helyesnek is érez egy helytelen dolgot.
2020. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mondta is, hogy egyáltalán nem bánta meg és nincs bűntudata. Az önértékelésem leigázta, viszont már jobban lettem idővel. :)
2020. okt. 15. 08:59
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Hm.. de már ugye nem vagy vele ezek után?
2020. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!