Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereted vagy inkább idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereted vagy inkább idegesít ha a párod minden nap 5x elmondja hogy szeret?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá igényem, hogy naponta 5x elmondja, így inkább idegesít(ene). A fontos, hogy érezzem, hogy szeret. 25/F
2011. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
idegesít
2011. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:

nem mondja, de idegesítene :) én úgy vagyok ezzel, mint a székely a viccben: "már mondtam. ha változás lesz, szólok." :)


egyébként sem mondani kell szerintem, ha a másik nem érzi, hogy szeretem és számíthat rám, akkor mondhatom percenként is, attól nem lesz jobb...


29/N

2011. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Engem inkább idegesítene, pláne, ha csak darálja, de nem mutatja.
2011. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar az ilyesmi, én igénylem vagyis jól esik, ham ondjuk ébredésnél mondja, vagy csak úgy fekszünk az ágyba s akkor mondja h "Úgy szeretlek!!" ez olyan szívmelengető dolog. Nekem ha óránként mondaná se lenne sok, mert én is mondanám csak nem szeretem elcsépelni, no meg azt se ha mondják rá, na jó énis. :)
2011. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ha változás lesz,szólok"


LOOOL

2011. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!