Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés ha tudod, érzed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha tudod, érzed hogy a Párod szeret és Te is tiszta szivböl szereted Öt?

Figyelt kérdés
Több mint 10 éve együtt vagyunk!És már egyáltalán nem érzem azt hogy szeretne,és atlán már Én se úgy szeretem!Ragaszkodok hozzá,meg NÉHA jó vele de ennyi....:(
2010. máj. 21. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet leírni szavakkal!Ezt érezni kell!Ezt csak úgy tudom megmagyarázni h pl tudod h 1 szín piros de nem tudod leírni azt h milyen szín a piros.Én pont így vagyok evvel.Egyébként iszonyatosan jó tudni azt h valakinek én vagyok élete szerelme és az az ember az én életem szerelme is.Mi holnap leszünk 2 éve együtt de talán jobban szeretem mint az elején!:)
2010. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes, boldogsággal tölt el : )

Viszont az írásod alapján nem ez látszik : (

2010. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Örülök hogy Ti boldogok vagytok!Sajnos Én nem!De egyszerüen ha akarnánk se tudnánk kilépni a kapcsolatból.Most tudom sokan azt irják hogy olyan nincs meg stb stb..

De ha mégis úgy lenne igazából nem kellenne már más pasi.1.Szerintem biztos engem nem lehet szeretni azért van ez.2.Már túl sok pofontot kaptam az élettöl hogy el higyem hogy pont Én kellenénk egy normális pasinak!

Csak az fáj hogy még 30éves se vagyok és nem tudom mi is az az igazi szerelem!:S

2010. máj. 21. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Áhhh... *.* De jó lenne. Lenne... :(
2010. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
30/f vagyok eddig ezt meg nem tapasztaltam meg sajnos de mar nagyon jo lenne...
2010. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság, hogy te nem kellenél normálisnak! Csak türelmesnek kell, hogy legyél és nem beleugrani az első adandó kapcsolatba, azért mert szükséged van egy társra! Ha adsz esélyt magadnak, akkor a sors is ad esélyt neked, de azt ne is várd, hogy fájdalom nélkül legyen vége a kapcsolatnak! Ha megteszed tedd, de fájni fog, sokáig! Nincs olyan, hogy jaj már sokat csalódtam meg stb. stb.! Csalódtál? Oké! Fájt? Oké! Ez igy van rendjén, meddig szeretnéd még sajnálni magad? Vagy arra várni, hogy jobb legyen az életed? Addig nem lesz jobb mig te magad nem teszel érte valamit, várhatsz ameddig akarsz, ameddig meghalsz! Mindegy hány szilánkra tört a szived, az élet nem várja meg mig összeragasztod! Mindig van uj esély, mert a végtelen is több irányba léteszik! CSAK AKARNOD KELL! Semmi más... Vagy élsz igy életed végéig, remény nélkül! Vagy vállalod, hogy csalódsz még párszor, de a remény ott lesz mindig, hogy találsz valakit aki igazán megbecsül, vagy folytatod igy, de akkor ne rinyálj! Megtalálod a társad ha akarod, hidd el te is megtalálod!
2010. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!