Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok akik már tiniként szexelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik már tiniként szexeltek ők koránérők testileg, lelkileg?

Figyelt kérdés

Vannak akik már 15 évesen szexeltek, én 15 évesen nagyon gyerek voltam még külsőre, meg lelkileg is, esélyem sem volt a lányoknál, meg én akkor még korainak éreztem a szexet igaz vágytam már rá.


Szóval akik ennyi idősen össze tudtak hozni szexet ők érettebbek voltak a koruknál?


2022. aug. 14. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Ismertem egy csajt, aki 11 vagy 12 évesen szexelt először.


Munkatársam menyasszonya volt, bejött gyakran segíteni, dumáltam is vele, többször is. Nekem inkább lelkileg sérültek tűnt a csaj. Elmesélte, hogy az apja hamar meghalt, szóval egy apa nem volt mellette.

2022. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Ennek semmi köze az érettséghez. Teljesen független tőle. Én a koromhoz képest erett voltam, de pl a velem egyidős párom nem.
2022. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Sima hülye gyerekek.
2022. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!