Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, hogy nem vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy nem vagyunk egy szinten lelkileg?

Figyelt kérdés
Véget vetettünk a kapcsolatunknak, mert a nő szerint nem vagyunk egy szinten lelkileg, kicsit sebzett az előző kapcsolata után, és nem érzi azt most se, hogy ugyanazon a szinten vagyunk. Ez mit jelenthet, illetve hogyan lehetne ezt kiküszöbölni, nagyon szereti a társaságomat, élvezte az együtt töltött időt, boldog is volt, csak voltak dolgok amikben szerinte máshogy vélekedünk, mások az elvárásain, és úgy gondolja, hogy hosszú távon ez nem működne. Tudom hogy ezt vele kellene megbeszélnem, de ő úgy érzi, hogy mindent elmondott róla, én meg nem tudtam rájönni így se, ezért kérdezem itt, hátha valakinek van még valami ötlete

2022. jan. 9. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miben vélekedtek máshogy? Mennyi idősek vagytok? Meddig voltatok együtt?
2022. jan. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából beszélgetések során, kisebb apróságokról mást gondoltunk, 25 és 24 êvesek vagyunk, és ez most vicces lesz, de 2 hét kapcsolat, de csak a kérdésben említett indok miatt látta jobbnak, ha nem folytatjuk, hiába érezte jól magát velem. Tudom nem kéne ezzel foglalkoznom egy ilyen rövid idő után, csak kiváncsi vagyok, nehogy késöbb megint gondot okozzon egy hasonló szitu
2022. jan. 9. 02:36
 3/7 A kérdező kommentje:
akár a következő kapcsolatomban
2022. jan. 9. 02:37
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Ezt szar lesz olvasni.


Szerintem még nem volt túl az exen, nem tudta veled elfelejteni.


A "nem vagyok elég jó neked" "nem vagyunk egy szinten érzelmileg" és a "te egy nagyon jó ember vagy" dumák köze lehet ezt sorolni.


Szerintem ne foglalkozz vele, velem szakítottak azért mert suzukim van.


F

2022. jan. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzi azt a fajta vonzalmat, amiből idővel szerelem lesz, és megmondta, hogy olyanokban nem illetek össze, ami hosszú távon gond. Ezt mi ennyiből nem tudjuk, hogy mire gondolt. Te jártál vele randizni, te beszélgettél vele.

Másrészt ez nem azt jelenti, hogy legközelebb is gond lehet, mert minden lány más.

Például ha neki gond az, (a példa kedvéért, mivel téged se ismerünk), hogy te szeretsz bulizni, ő meg nem, az hosszú távon bizony rombol. De egy bulizós csajjal meg jól passzoltok. A buli szót bármire be tudod helyettesíteni.

2022. jan. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell nyomulni ennyire, időt kell hagyni, lélegezni, meggyászolni, stb az előző kapcsolat lelki sérüléseit. Most olyan lehet, mint egy sebzett vad, ha úgy érzi, hogy hasonló élmények, érzések fájdalmat okoznak neki, akkor menekül, annak ellenére is, hogy jó volt veled. Hagyj időt neki, egyelőre…minél többet rágódsz és nyomulsz hozzá annál távolabb kerülsz tőle…

Hogyan lehet kiküszöbölni, sehogy, mindenki más, te csak legyél önmagad, és ne akarjál megfelelni másoknak, mert akkor már azt sem tudod, hogy ki vagy a végén, csak folyamatosan megakarsz felelni a másiknak. Aki nem tudja már az elején elfogadni, hogy milyen vagy..az még annyira nem okoz olyan mély sebet, mintha évek múlva jönne rá…

2022. jan. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem állt fel rád a puncija. Ilyen egyszerű.
2022. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!