Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve együtt dolgozok egy csajjal. Elég erősen vonzódtunk egymáshoz, én úgy láttam rajta ő is úgy érez mint én. Nem léptem mert akkora gáz az életem képtelen lennék normális kapcsolatra, meg hát egy helyen is dolgozunk.

Aztán július elején megkérdeztem poénosan és mondta, hogy van egy új kapcsolata. Tök magam alatt voltam. Meg más okokból is elég nehéz időszak volt nekem.


De azóta tök hideg velem, távolságtartó, lenéző, gúnyosan mosolyog, néha bántó megjegyzéseket is tesz, meg olyan mintha direkt észre se venne, hogy egyáltalán ott vagyok.

Ha egyszer mást szeret nem értem miért nem közömbös felém? Nem ártottam neki soha. Nem írok neki soha, nem keresem a társaságát, elfogadom, hogy nem kellek neki(persze bánt).


Próbáltam erről beszélni vele, de persze ő nem ilyen és félreértem. Megkérdeztem, hogy ő is ugyanúgy érzett-e irántam, de nem. Ő nem érzett semmit, azt is félreértettem.

Miért viselkedik így?



#szeretet #gúny #lenézés #Hideg, távolságtartó
2022. aug. 23. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

1. lehet tényleg benézted... ez lehet kognitív torzítás, ha tetszik vki, szívesebben gondolod azt, h. te is neki, és minden kis jelet felnagyítasz vagy másképp értesz.


2. lehet tényleg tetszettél neki, és most élvezi a hatalmát, h. majd megveszel érte...


3. simán bunkó, nem tetszettél neki, és nem is akarja, h. újra bepróbálkozz.


ez a 3 variáció mind lehet!

2022. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fuuuu

Nem értem mi értelme annak , hogy kapcsolatba került , te meg bekèrdezted az èrzèseidet.


Amúgy meg azt a logikai ellentmondást magyarázd már el , hogy hogy lehet hogy annyira izzott köztetek a levegő , hogy mást választott?


Valószínűleg látta hogy tetszel neki , élvezte a helyzetet , húzta az agyad , most hogy van egy férfi akitől mindent megkap , már nincs úgy rád szüksége.

2022. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem bizti, h. van új pasi a láthatáron.

én is volt, h. vkinek azt mondtam, épp járok vkivel, csak hogy békén hagyjon.

2022. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as: tuti van neki palija, 100%


2-es:

Igazából volt egy 1,5 hónapos időszak amikor más beosztásban dolgoztam és nem találkoztunk egyáltalán. Biztos ekkor jött össze vele.

Amúgy meg azt elfelejtettem írni, hogy a cégnél legjobbnak tartott csajjal szoktunk dumálni, meg hülyéskedni és ilyenkor mindig féltékeny lesz.


Na mindegy el kell engednem mert úgyse hagyja ott a paliját értem.

2022. aug. 24. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nőknèl féltékenység mellett a birtoklási vàgy is játszik.


Amikor nem kellesz neki, de így is minden figyelmet ő akar.

2022. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!