Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudtátok, hogy ő az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, hogy ő az az ember aki igazán a társatol tudd lenni egy életen át?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Úgy, hogy nem veszekszunk, mindent meg tudunk beszélni, bízunk egymásban, olyan kötelek van köztünk, amit szavakkal nem lehet kifejezni. Voltam korábban is szerelmes, voltak hosszabb kapcsolataim a mostaninál, de ezt soha senkinél nem éreztem korábban.


24N

2022. aug. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Amikor nem merül fel benned a kérdés, hogy “mi van, ha nem Ő az?”, akkor tudni fogod!

Amikor nincs megjátszás, önmagad lehetsz, felemel, és természetesnek érzed azt , hogy van. Ez egy belső női ösztön azt gondolom.. :)

2022. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez tényleg egy olyan dolog, amit érez az ember.

Én onnan tudtam, hogy az eddigi kapcsolataimmal ellentétben nem voltam bizonytalan sem a saját, sem az ő érzéseiben. Tudtam, hogy van valami plusz a kapcsolatban, amit eddig még sosem tapasztaltam. Napról napra egyre jobb minden. (Racionális szempontból pedig: közös érdeklődés, közös témák, közös jövőbeli tervek.)

2022. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Erre ne várj értelmes választ, mert soha nem tudhatja senki előre. Akik itt fentebb írtak, könnyen lehet, hogy egy év múlva elválnak.
2022. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem az volt a kérdés, hogy honnan tudod, hogy megtaláltad azt, aki biztosan a társad lesz egy életen át, hanem az, hogy honnan tudod, hogy az tud lenni. Szerintem a fent leírtaknál érdemes nem lejjebb adni, azt, hogy mi lesz, majd a jövő eldönti.
2022. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Jó negatív vagy, hallod-e. Sokkal kisebb az ilyen kapcsolatok tönkre menese, mint egy olyan, amelyik nem hozza a fent leírt jellemző két.

2022. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

A magyarok csaak ebben "prfik": lásd a válási-szakítási-megcsalási számadatokat:):).

De azért még lehet keresni a használt piacon, mert még nem ért véget a "Mindenki mindenkivel" kamatyol kör:).

2022. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint te vagy az, akivel soha senki ? :D
2022. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a jó és rossz tulajdonságaival együtt úgy szereted ahogy van, s ő is téged
2022. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!