Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan ember akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan ember akivel szó szerint nem tudtatok együtt élni, de mégis hiányzott?

Figyelt kérdés

Nem tudtam a volt párommal együtt élni. Kicsináltuk egymást szó szerint. Számomra visszafordíthatatlanul megromlott a kapcsolat. De azért tudom, hogy biztosan nem fogok így szeretni többé.

Voltatok már így?


2019. aug. 27. 01:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én nem de elképzelhetőnek tartom.
2019. aug. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Én igen és szörnyűen tud hiányozni mert adtol még szeretem.
2019. aug. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Nem nézek le senkit emiatt, ne vegye beszólásnak, de nekem ez nem menne és furának találom. Ha valakit nem bírok elviselni, akkor aziránt az érzéseim nem tudnak pozitívak lenni. Nem tudom szeretni, nem tud hiányozni.
2019. aug. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt, 6 évig ment a se veled se nélküled kapcsolat. Szó szerint szétbäsztuk egymás idegeit ha fél napnál tovább össze voltunk zárva egy légtérben. Nyilván megvolt az oka, hogy 6 évig "kitartottunk" egymás mellett, mert alapjában szerettük egymást és voltak dolgok amik túlságosan is jól működtek közöttünk.

Neki és nekem is voltak előtte kapcsolataink, én se előtte és se a szakítás óta nem szerettem úgy embert mint őt. Van egy olyan gyanúm hogy talán már nem is fogok.

Nem tini szerelem volt, szóval még erre sem lehetne fogni mert 25 évesek voltunk mind a ketten kapcsolatokkal a hátunk mögött mikor összejöttünk. Szakítás óta eltelt lassan 3 év, azóta volt 2 kapcsolatom is de annyira közömbös volt/lett pár hónap után mind a két nő, hogy inkább nem erőltettem.

Most úgy vagyok vele, hogy addig nem jövök össze senkivel még nem érzeném azt a "bizonyosat" amit kell egy ember iránt egy kapcsolatban.

2019. aug. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen.Sokat veszekedtünk,de amikor elment mégis hiányzott.
2019. aug. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

En az önzetlen szerelmes voltam. Millio mindent elneztem olyanokban amikben szerencsetlen ostoba vagy sötét (borzaszto alulmüvelt), elneztem olyanokat hogy tulajdonkeppen epitö vitank sincs mert nem erti a lenyeget, sokan nem értették miert vagyok vkivel aki a szintemen sincs en meg valtig kitartottam a mellett hogy de mert hüseges, csaladcentrikus es nekem ez szamit csak(ö még a regi klasszikus elvekkel lett nevelve a csalad az elsö meg stb). Gyerekeket akart stb. Es lasd hàny intelligens srac meg lop csal hazudik irtozik a gyerekvallalas gondolatatol is.


Es sajnos pont a sötétsége miatt szakitottunk. Alapvetö lakhatasi dolgokban sem ertette hogy ö hàtrahuzo erö es merre van az elöre (olyan helyen akart elni ahol joval nehezebb a megelhetes es magasabbak a költsegek, de hatalmas is volt a differencia, szoval alapvetö kerdedekben de ÉSZÉRVEK teljes hianyaban csöklnyöskent ragaszkodott ahhoz hogy az lesz amit Ö akar azaz alapvetö parkapcsolati kompromisszumot is kizart. Egy kapcsolatban nincs en meg ö hanem MI van, de sajnos ez sem ment neki àt)


Valahol valamifele anyai szivvel voltam a kapcsolatban hogy tudom hogy a masik mêg buta tanulnia kell de elfogadom igy, csupàn mert szeretem es mert hozzàm tartozik.



Azt tanultam meg ebböl hogy jobb ha mindenki a sajàt hàzàban marad ergo intelligens ne jöjjön össze butaval, sporolos becsületes ember tolvajjal piti bünözövel, vagy karrierista munkakerülövel, stb, minden tarsadalmi retegnek a sajat rétegén belül van hozza passzolo tàrsa.

2019. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
6. vagyok. Habàr azt mai napig nem értem hogy miert az emberi butasàg gyöz az intelligensebbel szemben? Ez nekem komolyan akkor talàny!
2019. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6-7: Ne haragudj, de te sem a legélesebb kés vagy a fiókban...
2019. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tenyleg csak az szàmitott hogy családcentrikus. Ezt becsültem benne.

Mert ritka.

Tanultam ebböl is valoban.

2019. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele, ahogy a #3. Nekem az ilyen nem tud hiányozni.
2019. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!