Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Árulásnak érzitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árulásnak érzitek, ha a párotok mellett másvalaki jár a fejetekben, és szinte naponta gondoltok rá?

Figyelt kérdés

vagyis, ha beleszerettetek másba...

írjatok nemet és életkort is lécci!


2022. aug. 25. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván, és ilyenkor érdemes átgondolni, hogy ez miért van, és hogy a kapcsolatban nincs -e alapvető gond. Lehetnek kísértések, fellángolás, ezek elmúlnak, lehet ez egy rossz kapcsolat következménye, de akár olyan emberrel is találkozhatsz, aki miatt érdemes kilépni, sőt nem is feltétlen miatta, csak magad miatt.

32N

2022. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nyilván igen.
2022. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ok, olyanok véleménye érdekel, akik most épp hasonlón mennek át.
2022. aug. 25. 16:15
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelműen igen

24/N

2022. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
engem sztorik érdekelnek, olyanoké, akik hasonlón mennek most át, nem pedig ilyen egyszavas válaszok olyanoktól, akik nem mentek ezen át.
2022. aug. 25. 16:23
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

#2 vagyok

Írhattad volna hogy sztorit is vársz. Amúgy nem tudom honnan veszed hogy az eddigi válaszolók nem mentek át ezen.

Szóval: nekem az első kapcsolatomban volt ez, már nem igazán működött de akkor még úgy voltam vele hogy jó az úgy (nem volt mihez hasonlítanom, így nem éreztem olyan gáznak hogy elhidegültünk, a csapból is az folyt hogy a kapcsolatok egyszerűen így működnek, stb), aztán megismertem valaki mást és totális fellángolás lett belőle. Borzalmasan éreztem magam emiatt és hamarosan szakítottam is. Ennyi a történet.

2022. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Átmentem rajta anno.


Nagyon is bűntudatom volt,mert egy sráccal írogattunk miközben párkapcsolatom volt. Beleszerettem! Rengeteg olyan dolgot is leírtunk,aminek nem lett volna helye ott párkapcsolat mellett ...

Próbáltam ellökni magamtól,nem írtam neki egy ideig olyan címszóval hogy "szeretem a párom,harcolnunk kell a kapcsolatunkért". Próbáltam kiverni a fejemből,de ilyenkor csak rosszabb lett! Még többet gondoltam rá,szenvedtem hogy nem tudom mi van vele.


Aztán ilyenkorindig visszataláltam hozzá!


Akkori párommal 4.5 évet voltunk együtt,de szenvedés volt mellette az élet. Már szakítanom kellett volna hamarabb vele!


Meg is tettem,összejöttem azzal a férfival akivel akkor írogattam, és most 3.5 éve együtt vagyunk! Együtt élünk,nem bánom egy oercét se hogy így történt!

2022. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7

konkrétan megkérted a pasit, h. ne beszéljetek többet, mert párod van?

2022. aug. 25. 16:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Volt barátom, de nem volt nagy szerelem. Aztán megismertem egy másik pasit futólag, de utána nem tudtam nem őrá gondolni, sokszor még szex közben is. Aztán elkezdtük picit megismerni egymást és kihajintottam a barátomat, majd átadtam magam az újnak. Igaz csak egy éjszaka lett belőle (más okokból), de még így is életem legjobb döntése volt. Ő kellett hozzá, hogy végre megszabaduljak a másiktól 🤷🏻‍♀️
2022. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#8


Igen! Mondtam neki hogy párom van, és én szeretnék rendet rakni magam körül,de nem ment!


Tudta hogy párom van,mert már a kapcsolatom eleje óta ismertem. Akkor el is tűnt ez miatt az életemből,mert tiszteletben tartotta hogy párom van.


Aztán valamilyen oknál fogva megjelent újra ,de eleinte nem is úgy beszélgettünk újból,hogy mi akartunk a másiktól valamit. Csak hogy mi van vele, rég beszeltünk,aztán ez napi szintűvé vált, és elkezdtünk egymás iránt érzéseket táplálni.


Nekem a kapcsolatomból hiányzott a szeretet,a párom sose éreztette velem hogy jó nő vagyok ,sőt! Elvette minden önbecsülésem! Ez a csávó meg visszaadta ❤️ azóta is együtt vagyunk, és azóta megvan a saját magam önbecsülése,van egy egészséges kapcsolatom,tisztaban vagyok azzal hogy mennyit érek!

2022. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!