Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Itt a gyakorin hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyakorin hogy lehet majdnem mindnekinek boldog, évek óta tartó párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Itt annyi olyan választ látok hogy húszon pár évesek és milyen boldog kapcsolatban vannak évek óta. De az ismerősi körben nem ez a gyakori, aki kapcsolatban van az többnyire nem annyira boldog kapcsol akinek meg nincs az meg nagyon nehezen talál megfelelőt.
2022. aug. 27. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mindenki mond igazat itt sem. De mindneki tudja magáról, hogy neki mije van vagy mije nincs otthon. Az, hogy valaminek évek óta tartó kapcsolata van vagy épp nincs, az téged miben hatraltat?
2022. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen és itt mindenki nettó 500 és 2 milla közt keres.
2022. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de te csak ezt hallod meg, ez az a fórum, ahova mindenki panaszkodni jár, erre van kitalálva!
2022. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs és mondani is szoktam, ha épp látok egy erre irányuló kérdést. Másoktól is láttam már többször, pedig nem jövök fel ide rendszeresen. Nem reprezentatív, hogy te éppen mire figyelsz, de még ha reálisan is nézed a válaszok arányát, ez az oldal semmire sem reprezentatív, nem arra van kitalálva, hogy statisztikát, meg életbölcsességeket olvass, nem a való életet tükrözi holmi kommentelgetés.
2022. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Mimden 2.kérdés a nők ócsárlásáról szól ebben a kategóriában mert a topmodellek nem az operátorokra buknak.
2022. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Én nem így látom, szerintem kevés a valóban boldog párkapcsolatban élő ember, ami amúgy sajnálatos. A legtöbben nem ezt érdemelnék, de ez nem az érdemekről szól.


De szerintem tök jó, ha valakik jól megvannak és évek óta együtt vannak és örömüket lelkik egymásban.

2022. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Az életben sokszor igaz, hogy ne azt nézd, amit valaki mond, hanem ahogy mondja. És aki mondja. Ez itt is igaz. Ha megnézed, akkor általában a "jajj, de tökéletes a kapcsolatom" válaszokat írók leginkább ezzel megpróbálnak beszólni vagy valamit nagyon kompenzálni, mindezt úgy, hogy egész nap itt rohadnak. Gondolhatod, hogy mennyire reálisak a válaszaik...


Nekem pl. nincs 1 éves a mostani kapcsolatom és voltak néha nehézségek, amiket akár meg is említettem egy épp kapcsolódó kérdésnél.

2022. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NTBS ***** válasza:
100%
Itt is sok a magányos. Nézd az Ismerkedés rovatot.
2022. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

2, én is ezt néztem, hogy mindenki 5-600 ezer ft körül keres. Hozzájuk képest milyen csóró vagyok már ha igaz xD


Amúgy szerintem itt sokszor túlzóan írják le a dolgokat.

2022. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyrészt: qrva sokan tuti szépítenek, meg toldozzák-foldozzák a penészes mázat.

Másrészt: én se vendégként írok ide és nincs évek óta tartó párkapcsolatom. Ezek szerint nem létezem a gyakori rendszerében... :DDDD

2022. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!