Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esélye a dolognak? Egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye a dolognak? Egyetem kapcsán milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem, most megy egyetemre, felmegy Pestre, azaz, nem lesz itt az én kis városkámban. Nem sokat tudok az egyetemekről, meg hogy ő is hány évesbe megy ... De évekig távol lesz, lehet néha hazajön a a családjához, de ennyi.

Lehet hogy meg is tetszik neki az a nagyvárosi élet.


Van bármi esély rá,hogy egy pár lehessünk? Távkapcsolat lehetősége nélkül.

Amikor én maradok, ő megy...nagyon rossz érzés. Alig ismerjük egymást. De én szeretném őt.

Az egyetem nagyon megváltoztatja az embert? Hogyan hat ez ki a korábbi ismeretségekre?


Aki szintén másik városba ment egyetemre, és ott is lakott, tudna hozzászólni ehhez a témához?

Hogyan érez, milyen meglátásai vannak...



2022. aug. 27. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, esély mindig van, de sok reményt ne fűzz hozzá.


Egyrészt, most sem vagytok együtt, szóval nincs sok alapja a ragaszkodásnak, ráadásul esélyes, hogy fiatalként azért nem távkapcsolatot akarna. Főleg nem új kapcsolatként és egyetem mellett.

Másrészt, random, hogy ki mennyire változik meg. Sokaknak egy új világ nyílik, mások meg már eleve elvoltak magukkal és el is lesznek.

2022. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne már esély arra, hogy nem távkapcsolat lesz? Ha ő elmegy, te maradsz és egyikotok tervei sem változnak? Nem kérheted rá, hogy mondjon le az almairol. Ha pedig neked nem vágyad egyetemre menni, akkor csak miatta ne menj, meg Pestre sem.

Én is voltam tavkapcsoaltban, utaltam, nagyon nehéz volt, nem is tartott sokáig így a kapcsolatunk mert elegem lett.

2022. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy te is odamész tanulni vagy dolgozni?
2022. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!