Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja minden nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden nő, hogy rosszak a tapasztalataik társkeresőn?

Figyelt kérdés
ennyire minden pasi hülye / csak szexet akar?
2017. szept. 17. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nincs ott a pasik jó részével baj. Viszont vagyunk azért jó páran, akik csak szexet akarunk. Ezért, a nők jó részénél próbálkozunk. Ezért a nőknél úgy jön le, minden pasi szexet akar. Pedig, akik nem szólították meg, nem mertek írni, azok keresnének komoly kapcsolatot.
2017. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Általában 2-3 ember van itt az oldalon akik minden kérdés alatt kardosokodnak ellene. Csak a gyakoriságuk miatt úgy tűnik, mintha "minden nő" ellene lenne.
2017. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
rosszak, de nem rosszabb, mint a valóságban!
2017. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Mert átlag nők megdöbbenve konstatálják, hogy a tárkereső legjobb dumájú, legjobban kinéző férfijai 1-2 randi után ágyba akarják vinni őket, majd ezt követően továbbállnak.


Eszükbe sem jut, hogy azok a férfiak gyakorlatilag az összes nőt megkaphatják, és ezzel (vissza)élnek is.


Aztán persze minden férfi mocsok állat, ha 1-2 ilyen pinabubus pasas meghúzta őket, mert mindenki hibás, csak ők nem, hogy képtelenek ellenállni két jó csajozós dumának, és bár a lelkük mélyén tudják, hogy Brad Pitt ritkán vesz feleségül átlag lányokat, mégis bepróbálják.

2017. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bírom, amikor a férfiak elmondják, milyen tapasztalataink vannak nekünk nőknek a társkeresőn.
2017. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mert mi pasik legalább mondunk valamit...
2017. szept. 17. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nőknek ehhez a témához felesleges hozzászólni, mert csak lepontozzák, lehazugozzák őket. Az én válaszom azért nem releváns, mert 39 éves vagyok. Szexre 5 perc alatt találnék még most is pasit, kapcsolatra nem. Már három éve sem írtak rám soha a társkeresőn, ezért már nem is vagyok fenn.
2017. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem társkeresőztem, de egy barátnőm igen. Megnéztük egy nap az első 20 üzenetet, amit kapott... 1-2 kivételével MIND az alábbi vagy ezeknek kombinációja volt:

- csak dugni akart

- perverz volt

- leszarta a szűrőket a profilban (nem véletlenül írta be, hogy csak bp.-ivel akar ismerkedni, meg 20 évvel idősebb pasasokkal sem akart - akkor volt 22 éves... erre jöttek levelek 50éves nyíregyházi pasasoktól)

- helyesírás, intelligenciaszint a béka popsija alatt


De a rendes leveleknek adott esélyt... na, ott pl. az egyik randin a pasas kb. undorkodott meg elkezdett majdhogynem kiabálni, amiért a barátnő, túlsúlyos volt. Ami elég vicces azt tekintve, hogy ugyan a profilképe nem az volt, de a többi kép közé töltött fel egész alakosat is és őszinte volt a magasságáról és a súlyáról is a profilban... tehát a pasas kb. azért volt felháborodva, mert ő maga cseszett normálisan elolvasni a profilt. Ezek után szerintetek akart tovább társkeresőzni?

2017. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!