Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Talonban akar tartani, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talonban akar tartani, vagy miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés

Ha valaki le akar zárni végleg egy bimbózó szerelmet férfiként, az gondolom nem mond olyat a nőnek, amivel azt érezteti vele szavak szintjén is, hogy neki fontos marad a másik, szereti és gondol rá? Férfiak, mondanátok ilyet? (Férfi hozzászólók válaszát várom csak!)


Külső akadályok vannak:feleség és kisgyerekek.


Nem fellángolás, mert több mint másfél évig tartott (rengeteg beszélgetés, érzelmi kötődés).

Nem szexkapcsolat, mert sosem történt szex a felek között (de még csók sem).

Nem egyértelmű lerázás, mert akkor nem mondana ilyet (női logikával).



Én azt érzem, szeretne ő többet is, de tekintettel van a családjára is, nem akar suttyó félrekúró lenni, hogy neki ez annál több, fontosabb.

Én sem akarok szerető lenni...


Csak összezavar ez a lezárásnak szánt, tulajdonképpen bújtatott vallomás. Félreálltam, nem beszélünk többet... de azért elgondolkodtató, amiket mondott.


Csak pasik szóljanak ehhez hozzá, engem a férfilogika érdekel, meg hogy hasonló helyzetben, ha ott az asszony, gyerek, muszáj lezárnod a másikkal, akkor mondasz-e olyat, amiket ő.


2022. szept. 1. 13:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
De. Suttyo! Felrekuro! Csak most nem veled. Normális nő, nem kezd nős pasival
2022. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1

mi nem kikezdtünk egymással, olvasd újra, amit írtam.

és munkakapcsolatnak indult...

nem megbélyegző, kioktató alpári hozzászólásokat várok!

2022. szept. 1. 13:26
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igen. Így tudatja a nőt, hogy nem csak képzelte, nem rombolja az önbizalmát. Nyílt, őszinte.
2022. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Én biztos nem mondanék ilyet annak, akitől már az életben soha semmit nem akarnék.

Ez egy rendhagyóbb sztorinak tűnik, mert másfél év alatt, ha csak szexre kellettél volna, lett volna gondolom lehetősége... Nagyon kevés emberben lett volna ennyi önuralom, mint bennetek, tehát ez mindenképp pozitív, hogy nem lettetek szeretők.

Valószínűsítem, hogy ha választhatna szíve szerint, inkább veled lenne, de ha kiskölyök is van a képben (meg asszony is, de szerintem ő már nem annyira tényező, ha megérintődött általad), akkor nyilván qurva nehéz az egész szitu.

Ebben benne van, hogy mit érez irántad, meg hogy szenved ettől a döntéstől, de most más nem lehetséges.

És valamiért igen, így fogalmazott, hogy benned az érdeklődést fenntartsa...

2022. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

3

"Így tudatja a nőt, hogy nem csak képzelte, nem rombolja az önbizalmát"


ezt a mondatodat nem pontosan értem.

2022. szept. 1. 13:39
 6/25 A kérdező kommentje:

3-as és mire értetted, hogy "szerintem igen"?


amúgy férfi vagy?

2022. szept. 1. 13:40
 7/25 anonim ***** válasza:
Irod, hogy lezarasnak szanta, de megis csak reménykedsz, hogy hatha nem csak az. És tenyleg benned hagyta az erdeklodest, ahogy a 4es irta :D csak nehogy magadtól rohanj hozza, mert ennyire foglalkoztat.
2022. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7

te írtad a 3-as választ is: ha igen, megmagyaráznád, hogy értetted? (lásd: fenti kommentjeim)

2022. szept. 1. 20:56
 9/25 anonim ***** válasza:
Egotuning. Azért azt élvezi, hogy valaki oda van érte, de komolyan semmit nem akar a nőtöl.
2022. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
engem a 3-as válaszadó érdekel. hogy értetted, amit írtál?
2022. szept. 1. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!