Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, de hazudtam neki… Mit tegyek, hogy ne dobjon ki? 23/F

Figyelt kérdés
Adott egy lány akivel csak haverkodás szempontjából ismerkedtem tinderen (túlsúlyos, nem az esetem) de eszeveszettül belezúgtam. Találkoztunk többször is, egyszer már nálam is aludt. Igazából már csak a kijelentése hiányzik annak, hogy együtt vagyunk…Viszont ő 24 éves… 27-nek hazudtam magamat, közben csak 23 lettem idén. Tinderen 27 volt beállítva és annyinak is vallottam magamat első talin is.Hogyan kéne ezt tálalnom neki? Nem szeretném, hogy eltűnjön, tényleg tökéletes társam lenne.

2022. szept. 2. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nagy levegő, és elmondod, nem igazán tudsz mit csinálni.
2022. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♀️ Nem mindegy volt már neked az a 4 év? Minek kellett ennyit felhazudni?

Hogy hogyan mondd meg neki, azt pontosan nem tudom, de az az egy biztos, hogy gyorsan kéne. Minél tovább halogatod, annál gázabb. Talán annyi, hogy légy őszinte, szánd-bánt, és ismerd be, hogy hülye voltál. Nehogy poénra próbáld venni vagy ilyesmi.

2022. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Well, shit happens
2022. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot és mond el neki az igazat, nem kell körül járni és nagy drámát keríteni ennek. Viszont az benne van, hogy elhagy miatta, de ne erre fókuszálj. Viszont szerintem mindenképpen személyesen mond el neki.
2022. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Az én párom is hazudott anno egy csajnak ismerkedés elején, és a csaj meg is vallotta utólag, hogy ha az elején megmondja a valódi korát, nem jön össze vele. Utólag nem hagyta el emiatt, mert nyilván ha működik, miért tennéd. Mondd, hogy azt gondoltad, így jobb esélyed van találni, ezért volt ez beállítva, aztán meg hogy féltél, ha elmondod első randin akkor otthagy. De tényleg minél előbb kellene ha még nem tetted meg azóta.
2022. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen valld be, kérj bocsánatot. Benne van a pakliban, hogy a hazug pasik nem jönnek be neki és szakít , teljesen jogos lenne. De ha szerencséd van, megbocsát. Akkor viszont becsüld meg, mert több esélyed nem lesz.
2022. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3as kollégával tökéletesen tudok azonosulni, viszont adott egy kérdés, ami akarva akaratlanul megfogalmazódott bennem.


Mi lesz ha elmúlik a szerelem? :)

Mert az elmúlik...

2022. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!