Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek olyan valakibe, akivel semmi közös vonás nem volt?

Figyelt kérdés
Ez hogy lehetséges? Mennyi ideig működik?

2022. szept. 3. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Csak plátói módon. De később rájöttem, hogy igazából, tudat alatt szerettem volna szert tenni azokra a belőlem hiányzó, benne meglévő belső tulajdonságokra, készségekre, amelyeket annyira ellenállhatatlannak éreztem benne, amelyektől annyira szexinek tűnt számomra.
2022. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze, a szerelmet nem lehet magyarázni, nem racionális. Az ösztönök hajtják. A tudatalatti kreálja, és fajfenntartásra motivál. A tudatalattink pedig sajnos nem egy szuperszámítógép MI-vel, hanem pont az állatias részünk. Azért alakultunk ilyenné, mert azok örökítették tovább a dns-üket, akikben ezek az ösztönök voltak meg.
2022. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, működni semeddig sem működött, csak elcsesztünk egymás mellett 7 évet a fiatalságunkból
2022. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen, nagyon fiatalon igen. Kb két hónapig működött (de lehet, hogy ezzel is sokat mondok), utána öltük egymást nonstop még pár hónapig.
2022. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tiniként igen, mindketten szerelmesek voltunk egymásba. Én önmagamat adtam, ő pedig eljátszotta, hogy az tetszik neki, de igazából utált bennem sok mindent. Csak ő már kicsit idősebb volt és még egy randija sem volt, őrült, hogy ismerkedik valakivel, nem akarta elb.aszni. Később kiderült, hogy ő milyen valójában, de a tini szerelemtől hülye lesz az ember, sokáig nem szakítottam.


Én akkor kezdtem bulizni és imádtam, ő mindig is utált bulizni, szóval nem is az, hogy kinőtt belőle. A terveink is mások voltak. A családi minták is. Én élményeket gyűjtök, ő tárgyakat. Plusz neki olyan a személyisége, hogy nem hajlandó elfogadni, ha valakinek más a véleménye, fogyatékosnak hívja a többi embert, ha nem ugyanúgy gondolkodnak.


Szerencsére vége :D az ilyen sosem működik

2022. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Benne megvolt az, ami belőlem hiányzott. Kiegészítjük egymást, s ez érdekes. Mi még együtt vagyunk(4éve).
2022. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Senki sem egyforma. Mindenki másra vágyik, van aki maga ellentetjére, van aki önmaga tükörképére.

A párommal ég és föld vagyunk, de ezt tudtuk s nem is akarjuk átformálni egymást, így van jól, így egészítjük ki egymást. Viszont egymással mi magunk alakítottunk ki közös vonásokat, kapcsolatunkért. Nagyon szeretjük egymást, hisz a bizalmat megadtuk fogadtuk, őszinteség, tisztelet megvan ami közös vonásnak számít.

2022. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!