Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják, hogy rámenősnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy rámenősnek és nagyképűnek, tűnök, és ezért nem sikerül nekem párkapcsolatot kialakítani, hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Hogyan javítsak rajta, hogy ne tűnjek ilyennek? Azt mondják, hogy e miatt nem sikerül nekem párkapcsolatot kialakítani. Most szerintetek mit tegyek?

30f



2017. ápr. 13. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Tiszteld azt, akivel kapcsolatba kerülsz! Határozott véleményed arról legyen, amihez valójában értesz!

Ezeket tartsd be, és sose fogsz a nagyképűség hibájába esni.

2017. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Ez érdekes, mert mindkettő tulajdonság szokott tetszeni a nőknek - a rámenősség a határozottságra utal, a nagyképűség pedig a magabiztosságra. Szerintem nagyon nem kell változnod, csak eddig rossz ajtókon kopogtattál.
2017. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne tűnjél ilyennek? Szerintem sokáig nem tudod megjátszani magad, így is úgy is kibújik a szög a zsákból. Az elejtett szavakból, beszédstílusból. Nem baj ez, legalább az ember már az elején tudja, hogy kivel van dolga. ;)
2017. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az ellentét vagyok, nem vagyok nyomulós, azt mondják mindig alulbecsülöm magam, és ezért nem sikerül párkapcsolatot kialakítani. Cseréljünk hibát, 50-50% keverve aztán kijön a pont jó :D
2017. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Én az ellentét vagyok, nem vagyok nyomulós, azt mondják mindig alulbecsülöm magam, és ezért nem sikerül párkapcsolatot kialakítani. Cseréljünk hibát, 50-50% keverve aztán kijön a pont jó :D"


Menjünk együtt csajozni, hátha jobb esélyeink lesznek együtt az ellentétes tulajdonságaink alapján. :)

2017. ápr. 13. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Alacsony erzelmi es ertelmi intelligenciaju es onbizalomhianyos pillango tipusu kislanyoknak noknek ez bejon
2017. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!