Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám úgy megoldani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám úgy megoldani hogy nekem ne legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátom tudja hogy szeretem, nem barátilag. Neki barátnője van. Mondta hogy szereti a barátnőjét, de nem akkora köztük a románc hogy minden nap igényelné vele a beszélgetést, azt is mondta hogy velem a hosszabb csókolózást jobban élvezi, mint a barátnője napi 2 pusziját. Ekkor megkérdeztem hogy akkor miért van vele, a válasz az volt, hogy "mert kényelmes az az élet amit nyújt". Közben a srác ha meglát engem, látom a tekintetén hogy tetszem neki, többször megdicsér, folyton keresi az alkalmakat hogy kettesben legyünk és megcsókoljon. Nagyon sokszor akar megölelni és mihelyst kettesben maradunk megfogja a kezem.Egyébként a csókokból úgy érzem hogy ő is érez irántam valamit. Mit tegyek ha nem akarja felvállalni az érzéseit?

2022. szept. 10. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tehát veled csalja a nőjét. Gyönyörű. Két embert tart, biztos nem kellene.

Nagyon gáz, te meg még bele is mész ebbe.

2022. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hidd el tudom hogy rossz :(

De szerelmes vagyok belé és úgy érzem ő is belém...nem értem, miért nem dobja a lányt és miért nincs elég mersze kilépni

2022. szept. 10. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar kilépni. Nem hiszem, hogy mersze ne lenne, ezt csak te magyarázod bele, hogy belekapaszkodhass valami reménybe. Nehéz, de próbáld meg két lépés távolságról látni őt, mert sajnos ezek alapján ő nem az a herceg, akit belevetítesz. A herceg megküzd majd érted, csak téged akar és nem csak élvezi a potyát. Szóval nyugodtan teszteld le, mondd neki, hogy igen, nagyon szereted, bárcsak ő is, de addig, amíg nője van, nem. Válasszon és jelentkezzen akkor, ha döntött. És bírd ki, ne szólj hozzá, ne találkozz vele két hétig mondjuk. Ha kellesz neki, figyeld meg, hogy dobja a nőjét és futni fog utánad. Ha csak duma van és kifogás, akkor az üres duma is marad.
2022. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as minden szavával egyetértek. Annyival kiegészíteném, hogy ha annyira szeretne akkor már veled lenne, nem pedig alázná ezzel a viselkedéssel a barátnőjét (illetve téged).
2022. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kényelem sok ember életében fontosabb, mint a szerelem meg a vágyak. Egy bizonyos kor után biztosan. De egyeseknek fiatalon is. Ha ő is ilyen, minek lépne ki a kapcsolatból? Veled nem biztos, hogy olyan jó élete lenne vagy lehet, hogy nem is tudnátok elviselni egymást, nem tudnátok együtt élni.
2022. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi egy városban tanulunk, de más a lakhelyünk, viszont a lánnxal ugyanott lakik
2022. szept. 10. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyan, mint a tengerész, akinek minden kikötőben van nője :D
2022. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Hogy nyàlàt cserèlsz a barátnőjével??? - lehet mást is


Kellemetlen 🤣🤣

2022. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!