Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem, hogy beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, hogy beleszerettem egy nős férfiba, akivel nem lehetünk együtt. Mit tegyek? Volt, van valaki így?

Figyelt kérdés

Már pár éve ismerjük egymást, a családját nem hagyja el, bár nem kérem, hiszen tudom, hogy az mit vonna maga után, ha mégis meglépné, nem szeretném, hogy miattam történjen. Ezt neki kell eldönteni, hogy valójában mit szeretne. Boldogtalan házasságban leélni egy életet, úgy hogy mást szeret, vagy a saját boldogságát választja felvállalva a felelősséget és elvál, megadva a lehetőséget mindenkinek arra, hogy megtalálja a boldogságot.


Viszont én érzek iránta és sejtem, hogy Ő is, bár egyikünk sem vallott szerelmet a másiknak, de éreztetve volt, hogy többről van szó, mint csupán szex és érzések vannak.


Úgy érzem, hogy most kerüli velem a kontaktot, hogy ne legyen baj. Vagy csak már nem érdeklem és el akar felejteni, hiszen ott a családja?


Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tett? Mit tenne?


2022. szept. 11. 08:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Megjegyzéseket köszönöm nem kérek! Így is eléggé rosszul érzem magam. :(
2022. szept. 11. 08:39
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

"Úgy érzem, hogy most kerüli velem a kontaktot, hogy ne legyen baj. Vagy csak már nem érdeklem és el akar felejteni, hiszen ott a családja?"


Fentebb irtad, hogy a csaladjat valasztotta. Ha ezt valasztotta, tiszteld a donteset. Ez neked nehez időszak lesz, de hidd el, egyszer elmulik. Legy eros.

2022. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az elején közölte, hogy nem hagyja el a családját. Azóta eltelt nem kevés idő.
2022. szept. 11. 08:47
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez megint egy pityergéssel sírással végződő történet lesz.


Egy ideig élvezed aztán kevés lesz, aztán többet szeretnél, ő soha nem fog elválni, elcseszel pár évet az életedből, aztán sírás lesz a vége és sok sok panaszkodás.


Millióan éltek már abba a reménybe, hogy ez más az övéké más az mindent elsöprő kapcsolat jobban szeretik egymást bla bla bla.


Háát hajrá!

2022. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Ha tudod akkor kerüld el te is ezt a pasit.

Az ilyen "kapcsolatokban" mindig a harmadik fél sérül lelkileg. A feleség nem tud semmit, tehát nem sérül, a férfit két nő is szereti, neki minden happy, mert válni nem akar, a vagyont nem akarja megosztani, kényelemben akar élni, de egy testi-lelki szeretőt meg el tudna viselni pluszban...

Tehát aki ezt az egészet megszívja az mindig a harmadik fél.

Teljesen mindegy, hogy volt e már szex vagy nem, mert ha szerelmes vagy akkor így is, úgy is sérülni fogsz.

Miért?

Mert arra nem vagy érdemes, hogy felvállaljanak mint társ, csak lelki szemetesnek és szexuális segédeszköznek használnak a te beleegyezéseddel. És mindezt bujkálva, nem felvállalva, mert annyit már nem érsz neki.

Vannak olyan "kapcsolódások" ahol mindkét fél házas, az megint más történet, mint az amiben te is benne vagy (szingli-házas verzió).

Keress valamit vagy valakit aki eltereli a gondolataidat az illetőről, és közben gondolj a jövődre. Próbálj meg ésszel és nem szívvel gondolkozni. Felejtsd el az illetőt és próbálj meg egyedülálló férfiak felé nyitni (tudom hogy ez ilyenkor nagyon nehéz).

Én ezeket nem tettem meg, jól meg is szívtam egy életre.

2022. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4!


Nem reménykedem, hiszen fentebb írtam, hogy már az elején közölte, hogy nem hagyja el a családját. Meg amúgy is, rengeteg bonyodalom van és nem kevés távolság.


Viszont az érzéseknek nem lehet parancsolni.

2022. szept. 11. 09:12
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

6: Dehogynem lehet! Akivel nincs jövője a kapcsolatnak, akkor elkezded kerülni. Nem találkozgatsz, nem beszélgetsz, nem csókolózol, ilyen egyszerű. Minél több időt szentelsz a kapcsolatnak, annál nehezebb kiszállni belőle.


Ne légy tini, pontosan tudod, hogy amelyik férfival 20 évvel ezelőtt bele voltál habarodva, ma már semmit se jelent. Ugyanígy lesz ezzel a férfival is, ha vársz elég időt.

2022. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont az érzéseknek nem lehet parancsolni."


De, lehet.

2022. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Magadat szivatod csak.
2022. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Voltam. Sírás lesz a vége.
2022. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!