Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy férfiba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy férfiba. Kapcsolatunk 3-4 hónapig tartott, mert a családja odaköltözött a férfihoz, ahol dolgozik, így találkozásaink kivitelezhetetlenek lettek. Mit csináljak? Hagyjam a dolgokat kiforrni maguk útján, talán újra együtt lehetünk?

Figyelt kérdés
A srác házassága csak a gyerek miatt áll még fent,félti, hogy egy válással elveszítheti,illetve a munkából kifolyólag,nem tudná ő egyedül nevelni.Ő az igazi,nem tudom elfelejteni!
2013. febr. 12. 02:29
 1/7 anonim válasza:
Biztos vagy benne, hogy viszont szeret? Ha igen, akkor megtalálja a megoldást, hogy veled lehessen; és nem nevelné egyedül a gyereket, hiszen ott lennél TE, aki segití, támogadja, s elfogadja őt a gyerekével együtt... De arra is készülj fel, hogy csalódhatsz; egészen tipikus halandzsának hangzik a "gyerek-alibi"...
2013. febr. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, el kell felejtened , teljesen mindegy mi okból, de összeköltöztek ismét! Ha valóban lépni akart volna a pasi miattad, megtette volna! Én hasonló cipőben járok, 10 év után találkoztam újra életem első szerelmével , magunk sem értettük, de az érzések újból fellángoltak és szenvedtem, mint a kutya, bár nálunk testiség nem történt, szerencsére, így könnyebb sokkal, de nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe, ha egy repülő elmegy, mert pilóta:)

Külföldre ment dolgozni, de a gyerek miatt ő sem lép..... Nekem mindegy ki, mi miatt, Nem és kész, én ezt tiszteletben tartom, nem is keresem már, nehéz, de lépj túl rajta , muszáj!

2013. febr. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire hiszékeny. A férfiak csak egy gyerek miatt nem szoktak kitartani a párjuk mellett.
2013. febr. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány évvel idősebb a srác mint te?

8-10?

2013. febr. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2es szted hogy lehet a legkönnyebben túl lenni rajta?
2013. febr. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ha minden kontaktot megszakítasz vele! Le kell foglalni magad, nem jó ilyenkor egyedül gubbasztani! Nekem sokat segítettek a barátnőim és eljártam konditerembe az a mai napig segít!:)

Nekem már csak a repülők hangja maradt, de idővel az is könnyebb, eltelt egy év!

Viszont ha felhívna nem tudom mit tennék, mivel nálunk Ő vallott először szerelmet és tudom, hogy nem szereti a csajt, sőt a szüleitől is tudom.... De ez van:S

2013. febr. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
26 vagyok,ő 39, engem nem érdekel ez a korkülönbség.Valahol én is úgy gondolom,hogy ha igazán szeretne, nem habozna.azt hiszem megfogom neki mondani,hogy többet ne találkozzunk,pedig nem akarom és képtelen vagyok ezt neki kimondani,nem mintha sűrűn találkoznánk ,hetente, vagy másfél,de egyszerűen,ez sem segít,ráadásul egy településen lakunk.Sokszor érzem úgy, hogy harcolnom kéne érte,de nem tudok mit tenni.Köszönöm a hozzászólásokat!
2013. febr. 16. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!