Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha beleszerettem...

Nikocia1997 kérdése:

Mit tegyek ha beleszerettem egy tanárba aki, tanít is engem és folyton csak rá gondolok és mindenről az eszembe jut és valahányszor meglátom elfog egy érzés, pedig tudom, hogy nem lehetünk együtt, mert van valakije és gyerekük is?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
felejtsd el nem fog sose összejönni..max ha igen akkor is tönkre tennél egy családot
2014. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:
17 évesen? Nézz magadba és vedd észre, hogy milyen őrült gondolat! Utána beszélgess elfogadhatóan idősebb vagy korodbeli srácokkal (ebből úgy jön le lány vagy). Esetleg gondolj bele, hogy ha mégis lenne bármi köztetek az tönkre tenné a pályáját és életét, ha visszautasítana neked lennének nagyon fura éveid még suliban, általában szoktak szakemberek lenni sulikban, teljesen nyugodtan beszélgethetsz velük erről az érzésedről, és hasznos tanáccsal tudnak ellátni.:)
2014. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Horvát Éva válasza:
legyél vele olyan, hogy ő is szeressen és ha roszul dönt, elvál a családjától és ez lehet hogy meg fog történni
2015. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!